Обстановка на Східному фронті останніми днями суттєво загострилася, – Сирський

Сирський розповів про ситуацію на Східному фронті / Колаж 24 Каналу (Фото ілюстративні)

00:00

Обстановка на Східному фронті протягом останніх днів суттєво загострилася. Головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський пояснив, з чим це пов’язано.

За його словами, це пов’язано насамперед зі значною активізацією наступальних дій окупаційних військ після проведення президентських виборів в Росії.

Сирський розповів про ситуацію на фронті

Головнокомандувач ЗСУ розповів, що ворог активно атакує наші позиції на Лиманському, Бахмутському напрямках штурмовими групами при підтримці бронетехніки. Також на Покровському напрямку окупанти намагаються прорвати оборону ЗСУ, використовуючи десятки танків та БМП.

За словами Сирського, цьому сприяє тепла суха погода, яка зробила танкодоступною більшу частину відкритих ділянок місцевості. Попри чималі втрати, ворог нарощує зусилля шляхом застосування нових підрозділів на бронетехніці, завдяки чому періодично добивається тактичного успіху.

“Тому, перший день моєї (Сирського – 24 Канал) роботи в районі операції присвячений саме цьому напрямку та вжиттю всіх необхідних заходів для стабілізації обстановки, підвищення ефективності дій наших військ і завдання максимальних втрат підрозділам противника”, – зазначив Сирський.

Головнокомандувач Сил оборони розповів, що відповідно до результатів заслуховування висновків щодо характеру дій окупантів були прийняті рішення, спрямовані на посилення найбільш проблемних ділянок оборони засобами РЕБ та ППО. Також, поповнені запаси дронів всіх типів, протитанкових ракет, переміщені додаткові резерви сил та засобів.

Знову постало питання досягнення технічної переваги над противником у високотехнологічних видах зброї. Тільки це надасть нам можливість перемогти більшого за чисельністю ворога і створити умови для перехоплення стратегічної ініціативи,
– підкреслив Головнокомандувач ЗСУ.

Крім цього, Сирський зазначив, що другою серйозною проблемою є підвищення якості підготовки військовослужбовців, насамперед піхотних підрозділів, для того, щоб вони могли максимально використовувати усі можливості бойової техніки та західного озброєння.

За його словами, в першу чергу вирішення цього завдання покладається на командування Сухопутних військ, яке, як він зазначив, у повному складі повернулося з району бойових дій.

Результати роботи Головнокомандувача ЗСУ будуть враховані в планах підготовки військ та органів управління.

“Звичайно, відзначив найкращих воїнів відзнаками та цінними подарунками. В особистому спілкуванні з нашими військовослужбовцями обговорили поточну ситуацію, а також шляхи розв’язання всіх проблемних питань. Ми усвідомлюємо реальний масштаб та ступінь загрози з боку противника і готові до проведення адекватних та ефективних дій”, – розповів Сирський.

Що відбувається на фронті станом на 13 квітня

  • Протягом минулої доби відбулося 97 бойових зіткнень. Загалом, ворог завдав 2 ракетних та 91 авіаційний удар, здійснив 160 обстрілів з реактивних систем залпового вогню по позиціях наших військ та населених пунктах.
  • На Бахмутському та Новопавлівському напрямку ворог не припиняє здійснювати численні атаки.
  • Так, протягом минулої доби українські захисники відбили 33 атаки ворога на Бахмутському напрямку. На Новопавлівському напрямку ворог 29 разів намагався прорвати оборону наших військ.

Источник: www.24tv.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *