Після влучних ударів України: якого типу військ вкрай не вистачає Росії

Коротка версія новини

  • Ворог зазнав серйозних втрат, йому не вистачає мобілізаційного ресурсу, тому окупанти змушені забирати підрозділи з півночі своєї країни.
  • Росія має нестачу спеціалістів, зокрема у флоті, що сильно впливає на її здатність ведення війни.
  • Росія використовує резерви Тихоокеанського флоту: ймовірно, думає, що їй не доведеться воювати на півночі.

У Головному управлінні розвідки повідомили, що росіяни відправляють на війну в Україну особовий склад Тихоокеанського флоту. Крім цього, залучають бійців 11-ї армії Військово-повітряних сил та протиповітряної оборони.

Такі дії свідчать про те, що ворог зазнав серйозних втрат, а мобілізаційного ресурсу не вистачає. Про це 24 Каналу розповів голова Ради резервістів Сухопутних військ ЗСУ Іван Тимочко, додавши, що окупанти змушені забирати підрозділи з міст їхньої дислокації.

Яких спеціалістів не вистачає Росії

Свого часу для війни в Арктиці країна-агресорка готувала так звану 200-ту бригаду, яка мала спеціальне обладнання, пристосоване для ведення боїв на півночі. Ця бригада опинилася в Україні, була декілька разів розбита, але її все одно намагаються утримувати в належному стані,

Бригада специфічна, має специфічне обладнання, напевно, для того, щоб відновлювати ресурс, їх і перекидають. Ба більше, ми пригадуємо, що навіть в Москві виставляли Тори – це протиповітряна оборона близького радіусу дії, а ці бійці мали арктичний камуфляж,
– розповів Іван Тимочко.

До того ж в Україну перекинули декілька бригад морської піхоти: це теж висококласні фахівці, які пройшли спеціальну підготовку. Узагалі Північний флот Росії був найкраще оснащений та наповнений спеціалістами.

Наприклад, всі командувачі Військово-морських сил Росії є вихідцями з Північного флоту. Крім цього, розуміємо, що частина моряків, фахівців з морської справи, які вміли ремонтувати судна, зменшилась після того, як ми завдали ударів по Криму, Новоросійську та навіть Балтиці,
– додав Тимочко.

Втрати таких людей тепер треба замінити, а найбільше резервів є саме на Північному флоті. Очевидний позитив у тому, що спеціалістів із питань флоту, судноплавства в Росії залишилося настільки мало, що їх змушені перекидати з інших частин.

Відповідно, у певних місцях у Росії з’являються прогалини, нестача людей. Саме це – перевага України.

“Росіяни сподіваються, що в найближчому часі їм не доведеться воювати на північному напрямку. Тож очікуємо цих фахівців, бо не одні з них вже приїжджали, але не всі повернулися назад”, – зауважив Іван Тимочко.

Що відбувається в Росії: актуальні новини

  • Жителі Астрахані не на жарт злякалися, коли побачили в небі російську ракету. Вони припустили, що Путін застосував ядерну зброю і лаконічно резюмували: “Нам кінець”. Згодом з’ясувалося, що так відбувалися випробування міжконтинентальної балістичної зброї.
  • Потужні повені охопили Росію. Під воду продовжує йти місто Оренбург. Відомо, що вже затоплено понад 3000 будинків, від них видно лише дахи, які в мережі назвали “зубами дракона”. Рівень води в Уралі сягнув понад 11 метрів, хоча допустима межа 9. Пік паводку ще не настав.
  • ЗСУ успішно “демобілізували” російського загарбника, який був засуджений 9 разів. Щоб не відбувати покарання, він підписав контракт із російським міноборони. На одному з відео чоловік звинувачував своїх командирів у великих втратах. Ліквідували окупанта на Донеччині.

Источник: www.24tv.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *