Поліцейських, які затримали “слугу народу” Брагара, та їхнє керівництво покарали, – ЗМІ

Вони не включили під час зупинки нагрудні камери. Через це до них та їхніх керівників застосували дисциплінарне стягнення.

Раніше Щоб бути, як люди: скандальний “слуга народу” Брагар купив собі “євробляху” – відео

Патрульним, які зупинили автомобіль “слуги народу” Євгена Брагара оголосили про догану, командира роти – знизили на посаді, а командиру батальйону повідомили про зауваження.

Довідка. Після виконання дисциплінарного стягнення усі правоохоронці повернуться до своїх безпосередніх службових обов’язків. Що відомо про скандал між Брагерем та патрульними

На початку липня київські патрульні зупинили автомобіль, за кермом якого перебував скандальний “слуга народу” Євгеній Брагар. Між ними спалахнула суперечка. Правоохоронці запідозрили, що політик – під наркотиками. Сам Брагар стверджував, що такі звинувачення посипалися лише після того, як йому нібито натякали на хабар, а він відмовився. За словами політика, патрульні не представилися й хамили йому.

Народний обранець написав заяву на патрульних, через це у поліції розпочали службове розслідування. З’ясувалося, що на початку спілкування з Брагарем вони не увімкнули бодікамери. Згодом Брагар повідомив, що отримав результати тесту – наркотиків в його організмі не виявили. Права, які забрали у нього до остаточних результатів експертизи, вже повернули.

Источник: www.24tv.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *