Понад 600 тисяч учителів пройдуть курс з психології

Понад 600 тисяч освітян і керівників закладів освіти пройдуть курс підвищення кваліфікації щодо надання першої психологічної допомоги та емоційної підтримки дітей і підлітків.

Про це повідомили у Міністерстві освіти і науки.

Навчання відбуватиметься в межах Національної програми психічного здоров’я та психосоціальної підтримки, створеної за ініціативи першої леді Олени Зеленської.

Курс підвищення кваліфікації для освітян і шкільних психологів розроблений за за участю провідних фахівців із психічного здоров’я зі США та Ізраїлю.

Планується, що його зможуть пройти всі співробітники і керівники закладів освіти.

Курс створено за моделлю змішаного навчання, що складається з 10 мультимедійних уроків у міжнародному форматі SCORM, додаткових матеріалів і практичних тренінгів, під час яких освітяни дізнаються про психологічні стани, навчаться надавати першу психологічну допомогу за методичними посібниками Save the Children, а також ознайомляться з рекомендаціями щодо перенаправлення Міжвідомчого постійного комітету.

Водночас якщо дитина або підліток потребуватиме більш глибокої психологічної підтримки їм буде запропоновано звернутися до відповідних фахівців.

Безоплатний курс підвищення кваліфікації «Перша психологічна допомога учасникам освітнього процесу під час і після завершення воєнних дій» можна пройти на порталі Всеукраїнського проєкту з профорієнтації та побудови кар’єри «Обери професію своєї мрії».

Источник: osvita.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *