Розпочалася реєстрація е-кабінетів вступників у заклади фахової передвищої та вищої освіти

Розпочалася реєстрація е-кабінетів вступників у заклади фахової передвищої та вищої освіти

В Україні 1 липня стартує реєстрація електронних кабінетів для вступників у заклади фахової передвищої та вищої освіти.

Про це у Фейсбуці повідомляє ДП "Інфоресурс", передає Укрінформ.

"Сьогодні розпочався важливий етап вступної кампанії – реєстрація електронних кабінетів для більшості вступників. Вона відбувається на сайті", – йдеться у повідомленні.

Зокрема, зареєструвати електронні кабінети можуть вступники до закладів фахової передвищої освіти на основі повної загальної середньої освіти (11 класів), диплома кваліфікованого робітника для здобуття ступеня фахового молодшого бакалавра. Початок подання заяв – 5 липня.

Е-кабінет можуть зареєструвати також вступники до закладів вищої освіти на основі повної загальної середньої освіти (11 класів), дипломів фахового молодшого бакалавра, молодшого бакалавра, молодшого спеціаліста (НРК5) для здобуття ступеня бакалавра, магістра медичного, ветеринарного, фармацевтичного спрямувань (початок подання заяв 19 липня) і на основі дипломів бакалавра, спеціаліста, магістра (НРК6, 7) для здобуття ступеня магістра (початок подання заяв 1 серпня).

Також з 1 липня відкрито можливість подання заяв для вступників до закладів фахової передвищої освіти (ФПО) на основі базової середньої освіти (9 класів), які могли створювати електронні кабінети з 25 червня.

Електронні кабінети працюватимуть до 31 жовтня. Зареєструвати кабінет можна як в окремо передбачений для цього період – до початку подання заяв, так і впродовж часу приймання заяв.

Як повідомляв Укрінформ, основна сесія НМТ цьогоріч тривала з 14 травня до 25 червня, в цей період тестування пройшли понад 265 тис. осіб. Додаткова сесія НМТ пройде з 11 до 19 липня.

Результати тестування учасники отримають до 2 та 26 липня залежно від того, на якій сесії вони складали іспит – основній чи додатковій.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *