Розпочався перший етап підтвердження участі в спеціальній сесії НМТ

Розпочався перший етап підтвердження участі в спеціально організованій сесії національного мультипредметного тесту ЗНО.

Зокрема, протягом 25–30 серпня учасникам потрібно заповнити спеціальну форму, розміщену на інформаційній сторінці у вкладці «Підтвердження участі в НМТ».

У ході підтвердження учасник має вибрати із запропонованого переліку населений пункт, у якому або поблизу якого учасник планує перебувати в період спецсесії тестування та зазначити свої прізвище та ім’я.

Потім необхідно обчислити і правильно ввести результат у відповідну комірку та натиснути на кнопку «Взяти участь у НМТ».

Після цих дій на сторінці з’явиться інформаційне повідомлення, у якому буде зазначено, що учасник успішно пройшов перший етап підтвердження свого бажання взяти участь у НМТ, а також йтиметься про обов’язковість другого етапу.

Цей етап підтвердження мають також пройти ще й ті, хто не змогли взяти участі в основній чи додатковій сесії НМТ, однак планує використати результат тестування для вступу.

В Українському центрі оцінювання якості освіти наголосили, що учасники, які не пройдуть першого етапу протягом 25–30 серпня, не зможуть узяти участі в спеціальній сесії НМТ.

Другий етап підтвердження участі в спеціальній сесії триватиме упродовж 5–7 вересня.

Після проходження двох етапів підтвердження участі в НМТ з 10 вересня в учасників з’явиться можливість завантажити із вкладки «Місце проведення» запрошення, де буде зазначено дату, час і місце проведення тестування.

Спеціально організована сесія НМТ відбудеться з 12 до 16 вересня.

 каналу Вступ.ОСВІТА.UA в Telegram або сторінок Абітурієнт і Освіта.ua у Facebook.

ЗНО

Источник: osvita.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *