Рютте після обрання генсеком НАТО хоче й далі жити в Гаазі та продовжувати викладати

Рютте після обрання генсеком НАТО хоче й далі жити в Гаазі та продовжувати викладати

Прем’єр-міністр Нідерландів Марк Рютте, який незабаром стане новим генеральним секретарем НАТО, з’ясовує, чи зможе він після обрання продовжувати викладати.

Про це повідомляє Укрінформ із посиланням на NOS.

“Марк Рютте з'ясовує, чи зможе він продовжити свою викладацьку діяльність. Про це він сказав перед своїм останнім засіданням уряду. Рютте вже багато років викладає суспільствознавство в Гаазі. Раніше він заявляв, що хотів би викладати на постійній основі після завершення свого прем'єрства, але цього не станеться: цього тижня стало відомо, що він стане генеральним секретарем НАТО”, – йдеться у повідомленні.

Рютте також заявив, що він продовжуватиме жити в Гаазі, навіть коли стане генсеком НАТО. Він планує бути у Брюсселі протягом робочих днів, але повертатиметься додому в Гаагу на вихідні.

Як повідомляв Укрінформ, президент Румунії Клаус Йоганніс відкликав свою кандидатуру на посаду генсека НАТО, усунувши тим самим останню перешкоду для кандидатури прем’єр-міністра Нідерландів Марка Рютте.

Формальної процедури призначення генерального секретаря саміту НАТО не існує, але для цього потрібна згода всіх 32 членів Альянсу.

Фото: ANP

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *