Домой Новини освіти Шарій пов’язаний з кланами Януковича: як Аваков «допоміг» розкрити зв’язок

Шарій пов’язаний з кланами Януковича: як Аваков «допоміг» розкрити зв’язок

53
0

Відеоблогер та лідер партії імені самого себе Анатолій Шарій пов’язаний з кланами епохи Януковича. А виявити це вдалося завдяки бажанню Арсена Авакова отримати ще одного міністра в уряді.

Фото з весілля Олександра Кацуби 

Сподіваюся, я ще не дуже втомив вас цими прізвищами. Але важливо, щоб ви не втрачали логічний зв’язок. Він полягає в тому, що стопроцентна людина Авакова, нинішній депутат і кандидат на міністра освіти Олександр Бакумов є дуже близькою людиною до Олександра Кацуби, якщо той покликав його на весілля до Франції. І завдяки цьому ми виходимо на Авакова. Так, чинний міністр внутрішніх справ з високою долею вірогідності є партнером з Кацубами. 

Олександр та Володимир Кацуби

Котвіцький і Аваков

Я змушений обтяжити вас тим, щоб запам’ятати ще одне прізвище – це найближча до Авакова людина Ігор Котвіцький. За публікаціями, після втечі Януковича він став партнером Кацуб у компанії «Техпроект», яка вела спільну діяльність з державною компанією «УкрГазВидобування».

Читайте також Обман з трибуни Верховної Ради: чому Аваков залишився в уряді

До речі, цей самий Котвіцький фігурує у відеоархіві, частиною якого є записи про рюкзаки Авакова. І ще Котвіцький разом з Бакумовим є членом наглядової ради Харківського національного університету внутрішніх справ. Ну і цьому самому Котвіцькому в розпал кризи влітку 2015 року, коли люди не могли зняти депозити, дозволили вивести на Панаму 40 мільйонів доларів, яких у нього навіть не було задекларовано.

Тобто маємо трикутник Бакумов – Кацуби – Аваков, де нинішнього міністра представляє його довірена особа. Фактично, це один політико-бізнесовий клан.


Ігор Котвіцький / Фото Вікіпедія

Вишенька на пиріг – Шарій

Ну і тепер – вишенька на пиріг про Шарія. Дружина цього самого Олександра Кацуби, на весіллі яких був нинішній депутат Бакумов, була кандидатом в депутати від партії Шарія на останніх виборах на потенційно прохідному місці 11. Дивно, правда? А ще більш дивно, що мати цього самого Олександра Кацуби теж була кандидатом в депутати від партії Шарія під номером 14.


Анатолій Шарій / Фото із соцмереж

До речі, якщо пошукати в інтернеті, то серед нечисельної активності партії Шарія в Харківській області є напад на їхній намет, який був встановлений у Дергачах – а цей район є вотчиною цих самих Кацуб. Їхній батько по цьому округу обирався депутатом.

Фактично, проєкт «Партія Шарія» на минулих виборах був частково проектом Кацуб – клану колишніх регіоналів. Кацуби спочатку були соратниками Януковича та його оточення в схемах «вишок Бойка» та скрапленого газу, а після зміни влади знайшли захист біля Авакова.

І не дивно, що за «вишки Бойка» так ніхто і не сів. І якби не історія з можливим висуванням Бакумова на міністра освіти, ми би не змогли прослідкувати цей ланцюг подій. 

Цікаво Відповідь ветерана Шарію: як АТОвець започаткував власний бізнес

Саме ця клановість та безкарність корупціонерів зробила Україну однією з найбідніших країн Європи, що не здатна самостмійно протистояти коронавірусу. Вони, а не «соросята», занапистили економіку, хоча про це ви ніколи не почуєте в програмах Шарія. І зараз, коли «соросят» немає у владі, триває пошук іншого цапа-відбувайла.

Источник: www.24tv.ua

No votes yet.
Please wait...

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here