Щеплення препаратом Pfizer планують зробити доступним для дітей

МОЗ найближчим часом розгляне питання дозволу вакцинації від COVID-19 препаратом Pfizer для всіх дітей віком від 12 років.

Про це в інтерв'ю медичному експерту ЮНІСЕФ Катерині Булавіновій повідомив голова групи експертів з питань імунопрофілактики Федір Лапій.

За його словами, Національна технічна група експертів з питань імунопрофілактики рекомендувала Міністерству охорони здоров’я дозволити вакцинацію від COVID-19 для всіх дітей від 12 років.

«Ми проголосували, щоб рекомендувати Міністерству охорони здоров'я зробити вакцину доступною для всіх від 12 років. Йдеться про вакцину Pfizer», – зазначив він.

Також він повідомив, що це рішення набуде чинності, коли буде розглянуто на засіданні штабу МОЗ в найближчу п'ятницю. За його словами, зараз мова не йде про те, щоб невакцинованих дітей не пускати до школи або вводити цю вакцинацію до календаря щеплень.

Окрім того, експерт наголосив на важливості вакцинації проти інфекційних хвороб, які входять до календаря щеплень.

«Перевірте свій календар щеплень і, перш ніж іти на вакцинацію проти COVID-19, провакцинуйте свою дитину і захистіть від інших інфекційних хвороб», – зазначив Федір Лапій.

Також експерт розповів, що наступна вікова група, на яку розповсюджуватиметься вакцинація – це діти від 5 років.

«Зараз вже є дані, що виробник подав у Сполучених Штатах Америки запит на внесення змін в інструкцію, щоб дозволити вакцину до використання не як зараз затверджено, з 12 років, а з 5 років», – повідомив Федір Лапій.

коронавірус

Источник: osvita.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *