Школи запрошують провести Міжнародний урок доброти

Благодійний фонд «Щаслива лапа» запрошує школи долучитись до проведення ІІ Міжнародного уроку доброти про гуманне та відповідальне ставлення до тварин. Урок присвячений Всесвітньому дню захисту тварин, який відзначають 4 жовтня.

Під час проведення уроку учителі можуть використати ролики, присвячених питанням життя домашніх та безпритульних тварин. Ролики викладені у вільному доступі на YouTube-каналі фонду.

Також педагоги можуть скористатись розробленими конспектами інтерактивних заходів (вікторини, квесту, розваги та ін.) та онлайн-уроками, розміщеними на сайті благодійного фонду «Щаслива лапа».

Усі навчальні заклади, які долучаться до акції, отримають електронні сертифікати, а школи, які проведуть уроки доброти в усіх класах, зможуть узяти участь у розіграші цінних подарунків.

Для отримання електронного сертифікату учасника школам необхідно до 6 жовтня заповнити заявку та провести протягом 4–6 жовтня «Урок доброти», присвячений безпритульним котам та собакам (в очному або онлайн форматі).

Процес проведення кожного «уроку доброти» необхідно сфотографувати та надіслати фото до 7 жовтня 2021 року на електронну адресу [email protected].

ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ

Источник: osvita.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *