Скількох чоловіків поліція доставила до ТЦК у Києві від початку року

Скількох чоловіків поліція доставила до ТЦК Києва у 2024 році / Колаж 24 Каналу

Впродовж останнього місяця до розшуку додалися майже пів тисячі киян, які ухиляються від військового обов’язку. У поліції розповіли, як виловлюють порушників та скількох доставили до відділків від початку року.

У поліції повідомили журналістам, що від початку 2024 року від ТЦК у Києві до правоохоронців надійшло 5 833 звернення для “встановлення місця перебування людей та їх доставлення з метою складання адміністративних протоколів” за порушення правил військового обліку.

Скількох людей доставили до військкоматів у Києві

Станом на 1 травня столичні правоохоронці від початку року доставили до ТЦК та СП Києва 2 319 людей, яких розшукували за порушення правил військового обліку.

Майже половину з них доставили за минулий місяць. Адже ще місяць тому ця цифра становила 1 416.

На запитання, як саме поліція розшукує порушників, можливо, перевіряє житло, місце роботи чи чергує під під’їздом, правоохоронці відповіли “Для встановлення місця перебування зазначених осіб поліція використовує всі наявні можливості”.

Нагадаємо, що від 18 травня усі військовозобов’язані українці повинні оновити свої військово-облікові дані – телефон, електронну пошту за наявності та фактичне місце проживання. За новим законом про мобілізацію на це дадуть 60 днів.

Оновити дані можна буде трьома способами:

  • безпосередньо в ТЦК,
  • в центрі надання адміністративних послуг (ЦНАП)
  • в електронному кабінеті.

Поки що основне навантаження лягає саме на військкомати. ЦНАПи досі не мають необхідних доступів, а їхні адміністратори не пройшли навчання. Електронний кабінет запутять лиш після 18 травня.

Источник: www.24tv.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *