Студенти можуть долучитись до стипендіальної програми

PR

Фонд Віктора Пінчука розпочав шістнадцятий конкурс стипендіальної програми «Завтра.UA».

Метою загальнонаціональної програми підтримки талановитої молоді є сприяння формуванню та зміцненню нового покоління інтелектуальної та ділової еліти країни, яка стане генератором майбутніх змін.

Узяти участь у конкурсі можуть студенти 3-6 курсів денної форми навчання українських закладів вищої освіти.

За підсумками конкурсу Фонд обере найталановитіших студентів України, щоб надати їм фінансову, експертну та інформаційну підтримку.

Так, стипендіати «Завтра.UA» впродовж року отримують від Фонду Віктора Пінчука щомісячну стипендію розміром 2240 грн (після сплати всіх податків та зборів благодійна допомога складатиме 1803,20 грн), а також мають змогу одержати фінансову та експертну підтримку проектів наукового, соціального, екологічного або бізнес спрямувань.

Також щороку Фонд збирає стипендіатів у Києві на Молодіжному форумі «Завтра.UA», де студенти беруть участь у командотворчих тренінгах, вивчають основи розробки соціальних та бізнес-проектів, зустрічаються з провідними українськими й міжнародними політиками, науковцями та діячами культури.

Окрім того, стипендіати можуть поспілкуватися зі світовими лідерами, провідними мислителями, бізнесменами та представниками громадського суспільства в межах Форуму молодих лідерів під час щорічних зустрічей Ялтинської Європейської Стратегії (YES) та публічних лекцій Фонду Віктора Пінчука.

Ключовими вимогами до аплікантів є оригінальність ідей щодо фахового поля дослідження, які обґрунтовуються в науковій роботі і активна позиція та досвід у реалізації громадських і соціальних проектів та ініціатив, що підтверджується рекомендаційним листом.

Також враховуються мотивація до особистісного та професійного росту, лідерський потенціал, комунікаційні та творчі здібності.

Прийом заявок триватиме на сайті програми zavtra.in.ua до 30 листопада 2021 року.

ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ

Источник: osvita.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *