Тести НМТ проводитимуться лише в робочі дні

Тестування вступників під час проходження ними національного мультипредметного тесту відбуватиметься виключно в робочі дні в межах проведення основної і додаткової сесій.

Про це, відповідаючи на запитання учасників НМТ, повідомила директор Українського центру оцінювання якості освіти Тетяна Вакуленко.

За її словами, тестування учасників відбуватиметься кожного робочого дня в межах проведення сесій. Іспити проводитимуться щодня у дві зміни. 

«Це будуть робочі дні, не хвилюйтеся. Діапазон дат відомий і зрозумілий. Це будуть дні в межах саме цього діапазону, і у вас буде один з робочих днів – або ранок, або після обіду», – запевнила очільниця УЦОЯО.

Відповідно до графіку проведення НМТ, основна сесія тестування розпочнеться 5 червня і триватиме до 23 червня. Додаткова сесія буде проведена 11 липня – 24 липня.

Дату, час і місце проведення тестування кожного учасника буде повідомлено в запрошенні, що надсилатиметься вступникам через персональні кабінети не пізніше ніж за 10 днів до проведення іспиту.

БІЛЬШЕ ПРО ПРОВЕДЕННЯ НМТ 2023

Вступ.ОСВІТА.UA в Telegram.

ЗНО

Источник: osvita.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *