Домой Новини освіти Тимошенко вкотре розписалася у прихильності олігархам, цього разу – Коломойському

Тимошенко вкотре розписалася у прихильності олігархам, цього разу – Коломойському

272
0

Після того, як ЮліяТимошенко публічно виступила проти закону щодо»Приватбанку», не варто дивуватися, якщо серед спонсорів її партії незабаром виявиться олігарх Ігор Коломойський.

Цікава історія відносин Тимошенко і Коломойського

Фактично, не витримують критики жодні аргументи Тимошенко, чому вона проти закону про неповернення «Приватбанку» Коломойському. Навіть більше – Тимошенко зробила самовикриття у своїй відкритій підтримці олігарха. З яким у Тимошенко, між іншим, дуже цікава історія відносин.

Важливо Проросійські сили атакували, а справа «Приватбанку» була майже вирішена: Рябошапка про відставку

Наприкінці 1990-х років, коли діяли схеми компанії ЄЕСУ, під контролем Тимошенко опинився один з найдорожчих активів українського гірничо-металургійного комплексу – Південний гірничо-збагачувальний комбінат. Коли ж уряд Лазаренка пішов у небуття, на активи Тимошенко почалися атаки – і контроль над Південним гірничо-збагачувальним комбінатом отримали структури, пов’язані з Коломойським.

Тимошенко вважала, що її позбавили законної власності – але щойно відбулася Помаранчева революція, в результаті якої вона стала прем’єр-міністром, як Коломойський прийшов до неї миритися – і вона зняла всі претензії до олігарха. Скільки йому коштувало це примирення – можемо лише здогадуватися.

Якщо був Онищенко, то чому не бути Коломойському?

Це вона робить не вперше. Ще до Коломойського, колись раніше вона публічно підтримувала іншого фігуранта антикорупційних розслідувань Олександра Онищенка, який перебуває в міжнародному розшуку. Намагаючись врятуватися від тюрми 5 років тому, Онищенко підключив Тимошенко, яка почала публічно атакувати НАБУ, принизливо відгукуючись про антикорупційне бюро в телеефірах: «НАБУ-шмабу, це все фейки».

Цікаво Маски скинуто: соратник Тимошенко виступив на захист Онищенка

Уявляєте, що вона казала?

«НАБУ, Антикорупційна прокуратура – це ілюзія, вони не будуть чіпати генераторів корупції в країні. НАБУ залежне від вищого керівництва країни, вони виконують замовлення. Зараз йде рейдерство бізнесу, що колись мали при Януковичу, віджимають бізнес. У Онищенка зараз забирають бізнес. Онищенко на слуху, а є багато підприємців, в яких зараз забирають бізнес», – розповідала тоді Тимошенко.


Тимошенко публічно підтримувала Онищенка / Колаж 24 каналу

Така поведінка Тимошенко пояснюється просто – не можна нападати на власних спонсорів. Журналісти-розслідувачі програми Bihus.info дослідили, що у 2018 році під час передвиборчої кампанії «Батьківщина» отримала рекордну суму пожертв – понад 150 мільйонів гривень. При чому, гроші заносили в касу начебто від пересічних громадян, які віддавали останнє, аби підтримати Тимошенко. Коли ж почали розбиратися, то побачили, що однією з «донорів» «Батьківщини» виявилася касирка Наталя Зубар з супермаркету у передмісті Київ – через неї передали на потреби партії майже 1,5 мільйони гривень. Аналогічну суму політсилі за документами пожертвувала і її сестра, більш ніж мільйон гривень – племінник.

Детальніше тут Мільйони від пенсіонерки та безробітнього: хто насправді фінансує «Батьківщину»

Але виявилося, що Зубар значиться також бенефіцеаром двох київських фірм зі статутними капіталами по 50 мільйонів гривень в кожній, які входять до орбіти того самого Онищенка. Тобто жінка-касирка в супермаркеті просто віддала свої паспортні дані, якими скористалися схематозники. Спочатку – для заснування фірм. Потім –  для наповнення каси Тимошенко. А всі сліди ведуть до Онищенка, якого Тимошенко захищає в публічній сфері.

А після того, як Тимошенко публічно виступила проти закону щодо»Приватбанку», не варто дивуватися, якщо серед спонсорів її партії будуть прості робітники феросплавних заводів. Тому не дивуйтеся, чому Тимошенко тепер з’являється в кожному ефірі програми «Право на владу». Як кажуть, «долг платежом красен».

Источник: www.24tv.ua

No votes yet.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here