В МО прокоментували, чи правдиві чутки про відставку Рустема Умєрова

Коротка версія новини

  • Міністерство оборони прокоментувало чутки про відставку Рустема Умєрова.
  • Радниця заступника міністра оборони України запевнила, що немає розмов про відставку Умєрова всередині відомства. Але довіра до Міноборони підірвана через комунікацію про відставку іншого керівника, Валерія Залужного.
  • Для відновлення довіри суспільства відомству доведеться працювати не менше двох років.

Рустем Умєров під час пресконференції / 24 Канал, фото ілюстративне

У Міноборони висловилися щодо можливої відставки очільника відомства Рустема Умєрова. Чутки про це почали поширювати у ЗМІ на початку травня.

Сам міністр оборони останнім часом не робив гучних заяв, водночас міністерство активне. 4 травня там презентували калькулятор для підрахунку зарплати військового, завдяки якому можна порахувати виплати. А ще розповіли, скільки держава витрачає на військових.

В Міноборони відповіли, чи збираються звільняти Умєрова

Всередині міністерства я не чула розмов стосовно відставки Умєрова. Він ходить на роботу, все нормально, на місці. Тому немає таких розмов,
– сказала радниця заступника міністра оборони України Дана Ярова.

Вона підкреслила: такі чутки циркулюють близько трьох місяців, але вони не відповідають дійсності. Втім, у суспільстві втрачено довіру до МО після комунікації про відставку Залужного.

Нагадаємо, тоді на офіційних сторінках з’явився пост, який містив буквально одну фразу: “Шановні журналісти, це неправда”. Та що саме прокоментували таким чином, у відомстві не вказали. Згодом усе ж стало відомо, що Залужний іде з посади головкома.

Саме тому Дана Ярова зауважила: довіру до Міноборони підірвано. Там було багато скандалів, а в країні триває війна.

“Міністерство оборони за ці понад два роки стало настільки токсичним місцем, що все, що генерується і що робиться Міністерством оборони, є під серйозною увагою суспільства. І це правильно, тому що найбільший бюджет у нас зараз – це бюджет Міністерства оборони. І стільки історій негативних, скільки було за цей час у Міністерстві оборони, що буде дуже складно вийти хоча б репутаційно в нуль”, – пояснила вона.

І продовжила свою думку: щоб відновити довіру суспільства, міністерству доведеться попрацювати щонайменше два роки.

Цікаво! Валерій Залужний 4 травня порушив довгу мовчанку, виклавши лаконічний і цікавий пост у фейсбуці. Він містить фото та короткий підпис, в якому сказано “Є ще порох у порохівницях”.

Источник: www.24tv.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *