ТОП-40 ігор для дітей на природі та вдома: весело і корисно

Травень кличе гуляти та насолоджуватися розквітлою весною. У таку погоду хочеться активно проводити час із родиною та експериментувати з активностями: від простої гри в м’яч до тестування нових настільних ігор. Освіторія публікує ТОП-40 ігор із дітьми на природі та вдома, які ще точно не набридли та допоможуть малечі з користю, захватом і цікавістю провести час.   

Каркасон, дитяча Мафія, Agricola, «Що, де, коли»

Розповідаємо про цікавезні ігри, щоб не лише розважитися, а й навчитися нового, прокачати скіли логіки та стратегічного й абстрактного мислення, навчитися працювати в команді та навіть «читати» свого співрозмовника за мімікою та жестами і легко запам’ятовувати закони фізики. Достатньо 15 хвилин на день, щоб із приємністю провести час і покращити цілу низку корисних навичок.

Читати далі

5 простих ігор, для яких потрібні тільки папір і ручка

Діти завжди охоче проводять за комп’ютерами та гаджетами, роблячи уроки або граючись. Щоб уся сім’я відпочила, можна пограти в прості ігри з папірцем і ручкою, що знайомі нам з дитинства й точно всім сподобаються.

Читати далі

9 креативних дитячих активностей на свіжому повітрі

 Якщо дитина в сотий раз скаржиться «Мені нудно», ви можете обрати одну з 10 веселих ідей або реалізувати щось з нашого нового переліку активностей, які зроблять відпочинок цікавим. Тут і резиночки, і фанти, і штандер, і піжмурки. А ще гра в детектива, у веселку та пошуковий десант із компасом. А тепер до діла!

Читати далі

Ігри в дорогу: 17 розваг у машині, потягу чи літаку

На вашу родину чекає довга дорога? Логічно постає питання: у що пограти з дітьми, аби час минув швидко і з веселощами? Ми зібрали 17 ігор, які не потребують ні підготовки, ні додаткових клопотів, але здатні зайняти увагу ваших дітей і прокачати їхні навички сторітелінгу, асоціативного мислення чи навіть знання англійських слів. Геть нудьгу!

Читати далі

П’ять ігор-п’ятихвилинок для наймолодших діточок

Якщо у вас в запасі не так багато часу, щоб влаштувати повноцінну корисну гру, на допомогу прийдуть ігри-п’ятихвилинки. Та й у літніх шкільних таборах їм будуть раді, не лише удома чи в школі. Це не просто розвага, а спосіб для дітей змінити вид діяльності та отримати важливий досвід.

Читати далі

Поділитися цією статтею

Источник: www.osvitoria.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *