В окупованому Маріуполі прогримів вибух: кажуть про приліт

Коротка версія новини

  • У Маріуполі, який перебуває під окупацією, стався потужний вибух, який, ймовірно, був наслідком прильоту.
  • Свідки вибуху спостерігали його на лівому березі міста, а після нього піднявся дим.
  • Петро Андрющенко, радник міського голови, повідомив про спрацювання ППО в районі селища Сартана і вказав на проліт об’єкта, схожого на ракету, в бік Ростова.

У Маріуполі 1 травня чули вибухи / Колаж 24 Каналу

Близько опівдня в окупованому Маріуполі пролунав потужний вибух. Місцеві телеграм-канали повідомляють, що він був наслідком прильоту.

Повідомляється, що гучно було на лівому березі міста. Після вибуху поблизу Маріуполем піднявся дим.

Вибухи у Маріуполі

У Маріуполі 1 травня чули гучні вибухи. Як пише радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко, ППО спрацювала в районі селища Сартана. Це північно-східна частина міста. Водночас на межі Кальміуського й Лівобережного районів візуально бачили проліт об’єкта, схожого на ракету, в бік Ростова.

Звук вибуху аналогічний звуку “прильоту” – не ППО та не літак. Візуально диму в межах міста поки не фіксують, але залишається район,
– написав Андрющенко.

Робота російської ППО над Маріуполем / Петро Андрющенко

Згодом партизани “Маріуполь. Спротив” опублікували ймовірне місце, куди прилетіло.

Місце ймовірного влучання біля Маріуполя / “Маріуполь. Спротив”

Окрім цього, у мережі вже публікують кадри диму, що здіймається над містом.

Щось димить в окупованому місті: дивіться відео

Новини Маріуполя

  • Радник мера Петро Андрющенко розповів, що у Маріуполі важка ситуація з питною водою. З крана у людей тече рожева рідина. Водночас окупанти переконують, що з нею все в порядку і її можна спокійно пити. Проте також є проблеми й з грішми – людям декілька місяців не приходять виплати.
  • Окрім цього, Андрющенко розповів, що тимчасово окупований Маріуполь на 100% контролює ФСБ. Також з цього міста росіяни хочуть зробити велику портову та військову базу на Донеччині, яка могла б забезпечувати потреби російської армії.
  • Росіяни будують нову залізничну лінію поблизу тимчасово окупованого Маріуполя. Окупанти вже на фінальній стадії будівництва залізниці. Радник мера зазначив, що до кінця травня ремонт залізниці може бути завершений, і вона може почати працювати на повну.

Источник: www.24tv.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *