В Угорщині вважають, що багаторічний план НАТО щодо України “може призвести до світової війни”

Коротка версія новини

  • Угорщина висловила обурення щодо багаторічного плану НАТО щодо України, стверджуючи, що це може призвести до світової війни.
  • Уряд Угорщини вважає, що надання коштів Україні НАТО може продовжити війну ще на 5 років та прискорити конфлікт.
  • Міністр закордонних справ Угорщини виступив проти втручання НАТО в конфлікт, підкреслюючи важливість дипломатії для мирного врегулювання ситуації в Україні.

В Угорщині вважають, що допомога Україні наближує війну / Unsplash

В Угорщині вважають, що НАТО наближається до війни через те, що допомагає Україні. Там окреслили свою позицію.

Уряд Угорщини в електронному листі пояснив свою позицію щодо пропозиції в НАТО зі створення багаторічного фонду підтримки України. Там зазначили, що відправили його “тим, хто раніше надав свої контактні дані”.

Позиція уряду чітка

На думку угорського уряду, якщо НАТО надасть ці кошти протягом 5 років, то війна затягнеться ще на 5 років.

Те, що ми бачимо, є найгіршим сценарієм, тому що це може призвести до світової війни,
– вважають у Будапешті.

Крім цього, там також поскаржились на тиск нібито для “розширення війни”. В угорському уряді наголосили, що мають чітку позицію та хочуть залишитись поза війною.

Ми не хочемо брати участь у цій місії НАТО. Ми зробимо все можливе, щоб уникнути відправки зброї і солдатів,
– мовиться в повідомленні.

Міністр закордонних справ Угорщини Петер Сійярто вважає, що НАТО “рухається до війни величезними кроками”. За його словами, Альянс переглянув свої “червоні лінії”.

Він додав, що країни НАТО вважають війну в Україні своєю війною. Така ідея протилежна позиції Будапешта. Він вважає, що дипломатія є єдиним реальним шляхом для завершення війни в Україні.

В Угорщині вже робили низку скандальних заяв

  • Прем’єр-міністр Угорщини Віктор Орбан зробив нову неочікувану заяву. Угорський глава уряду стверджує, що Захід “за крок від того, щоб ввести війська в Україну”. Водночас Орбан вкотре зазначив, що не допустить того, щоб Будапешт був втягнутий у можливе введення західних військ в Україну.
  • На своїй фейсбук-сторінці Віктор Орбан поскаржився на те, що у європейській політиці нібито панують воєнні настрої. За словами глави угорського уряду, європейські лідери вже “занурилися у війну і сприймають її і ведуть її як свою власну війну”.
  • Він також зазначив, що світові війни “ніколи не називають світовими війнами на початку”, а лише в кінці. Однак він написав, що угорці знають, що таке війна та цього досить.

Источник: www.24tv.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *