В Україні презентували програму трансформації освіти

В Україні презентували програму великої трансформації «Освіта 4.0: український світанок»

Програма була підготовлена командою МОН на основних засадах та принципах Плану відновлення України та представлена на засіданні уряду.

За словами міністра освіти Сергія Шкарлета, в Україні будуть змінені стратегічні цілі сфери освіти, а зусилля спрямують на відновлення та розвиток української освіти на шляху до європейської інтеграції.

«Пріоритетом є відбудова зруйнованої інфраструктури. Робити це потрібно з урахуванням сучасних технологій безпеки та будівництва», – наголосив міністр.

Також він зазначив, що стратегічним напрямом є гармонізація українського та європейського освітніх просторів задля відповідності вітчизняної системи освіти технологічному укладу Industry 4.0.

«У партнерстві з Мінцифрою процес цифровізації у сфері освіти має систематизуватися глобально та індивідуально для кожного учасника освітнього процесу – від створення сучасної цифрової освітньої інфраструктури та інструментів, динамічного розвитку цифрового контенту для освіти та освітян до запуску цифрового освітнього паспорта у смартфоні», – підкреслив Шкарлет.

На думку міністра, концепція повністю відповідає духу та змісту глобального бачення розвитку освіти, озвученого на Всесвітньому економічному форумі у 2022 році.

Очікується, що реалізація проєктів у межах програми буде стосуватись усіх ланок освіти, а результати будуть отримані до 2032 року.

Источник: osvita.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *