У Києві вводили екстрені відключення світла, – ДТЕК

Коротка версія новини

  • У Києві вводили екстрені відключення світла через значний дефіцит електроенергії.
  • Енергетики закликали споживачів ощадливо використовувати електроенергію під час кризової ситуації.
  • Після 10 хвилин екстрені відключення світла були скасовані в Києві та інших областях.

У Києві діють аварійні відключення світла / GettyImages

Ситуація в енергосистемі України залишається вкрай складною. У зв’язку із значним дефіцитом електроенергії, в Києві запроваджували екстрені відключення світла.

Зауважимо, що під час екстрених відключень, графіки відключень світла – не діють. Енергетики закликають всіх споживачів ощадливо споживати електроенергію.

Зберігається значний дефіцит електроенергії

У ДТЕК повідомили, що в Києві запроваджували екстрені відключення світла.

Причина – збільшення дефіциту електроенергії внаслідок зростання споживання через похолодання на тлі наслідків російських обстрілів,
– зауважили там.

На щастя, тривали вони недовго і завдяки титанічній роботі наших енергетиків екстрені відключення було скасовано уже через 10 хвилин після їх введення.

“Станом на 09:00 екстрені відключення в Києві, Київській області, на Одещині, Донеччині та Дніпропетровщині скасовано”, – повідомили в ДТЕК.

Енергетики закликають споживачів заощадливо використовувати електроенергію, адже ситуація в енергосистемі залишається вкрай важкою.

Відключення світла в Україні: що відомо

  • 14 травня по всій Україні ввели графіки аварійних відключень. Причиною є значний дефіцит потужності в енергосистемі. Відключення запровадили з 21:00 до 00:00.
  • Згодом у YASNO повідомили, що Укренерго вводить екстрені відключення у Києві та Дніпропетровській області. Представники компанії наголосили, що це вимушений захід.
  • Вже на ранок 15 травня в Україні знову було введено аварійні відключення світла. Вони діяли з 6:40 до 9:00. Втім, для промислових споживачів такі графіки будуть діяти протягом всієї доби.

Источник: www.24tv.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *