У МОН розповіли про пріоритети шкільної психологічної служби

Міністерством освіти надіслані рекомендації щодо пріоритетних напрямів психологічного супроводу та соціально-педагогічного патронажу учасників освітнього процесу в 2021/22 навчальному році.

Відповідні рекомендації та аналітичні матеріали про діяльність психологічної служби направлені школам для застосування в практичній роботі.

У Міністерстві освіти зазначають, що кількість фахівців психологічної служби в Україні становить понад 23 тисячі фахівців.

Водночас забезпеченість практичними психологами у закладах освіти становить 72,7% від загальної потреби, соціальних педагогів – 54,8%.

У зв'язку з тим, для організації належного психологічного, соціально-педагогічного супроводу учасників освітнього процесу Міністерство освіти просить керівників обласних, районних, міських департаментів освіти вжити заходів для стовідсоткового забезпечення закладів освіти методистами, практичними психологами, соціальними педагогами відповідно до нормативної потреби.

У рекомендаціях Міністерства освіти містяться поради працівниками психологічної служби із здійснення навчальної діяльності, проведення просвітницької та діагностичної роботи.

Також рекомендації враховують особливості профілактичної, корекційної роботи та роботи з консультування.

Окрему увагу фахівців психологічної служби приділено питанням організації роботи із зв’язків з громадськістю, налагодженню організаційно-методичної роботи та професійної майстерності фахівців психологічної служби.

Зміст рекомендацій Міністерство освіти просить довести до відома керівників органів управління освітою різного рівня, керівників та педагогічних працівників закладів освіти.

Рекомендації про напрями роботи психологічної служби

Источник: osvita.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *