У Польщі відкрито Український освітній хаб

У Польщі відбулося офіційне відкриття Українського освітнього хабу.

Про це повідомив міністр освіти і науки Сергій Шкарлет.

За його словами, основною місією мережі українських освітніх хабів за кордоном є надання можливостей українським дітям продовжити навчання за українською державною програмою з нового навчального року.

Окрім того, хаби допоможуть українцям, які тимчасово виїхали за кордон, опанувати актуальні IT-професії та найзатребуваніші навички на ринку праці в умовах війни.

Місяць тому було відкрито освітній  хаб у Швейцарії, а в серпні планується запустити роботу освітнього хабу у Німеччині.

За інформацією міністра освіти і науки, на українців у освітньому хабі Польщі чекає безліч можливостей. Зокрема, навчання в українській школі, опанування IT-професій і гнучких навичок, навчання українській, польській і англійській мовам, профорієнтація, сприяння у працевлаштуванні тощо.

Всі заходи в хабі є безоплатними.

На базі Українського освітнього хабу в Польщі також будуть проводитися навчання і для інших країн, у яких наразі перебувають українці: Румунія, Словаччина, Угорщина, Німеччина, Чехія, Болгарія, Литва, Латвія, Естонія, Туреччина, США, Канада та Велика Британія.

освіта в Польщі
освіта за кордоном

Источник: osvita.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *