У Росії визнали право України вступати до НАТО та ЄС, проте засумнівались у реальності цього

У цьому спробував переконати заступник голови адміністрації президента Росії Дмитро Козак. Він дав інтерв’ю виданню Politique Internationale, яке опублікували на сайті посольства Росії у Франції.

Раніше Страх з дитинства, – Зеленський про нездорову реакцію Росії на тему НАТО

М’яч – на стороні НАТО, – Козак

Козак впевнений, що у ситуації з євроатлантичною інтеграцією України, “м’яч саме на стороні ЄС та НАТО”.

За нашими оцінками, навряд чи Україна до них приєднається в найближчому майбутньому. В які альянси вступати – це виключне суверенне право України. Незалежно від того, вигідно це чи невигідно Росії,
– зазначив Козак.

У Кремлі хочуть розповісти Україні про наслідки

Держава-агресор, звісно, запевняє, що втручатись у вибір Києва не збирається. Проте готова роз’яснити наслідки таких кроків у політичному та економічному аспектах. У Кремлі, за словами Козака, хочуть бути впевненими, що вибір українців – усвідомлений.

Путін раніше агресивно коментував ймовірний вступ України в НАТО

Зазначимо, що раніше перспектива приєднання України до НАТО викликала агресивну реакцію Росії. Так Володимир Путін заявляв, що “за таких умов час польоту ракети від Харкова до Москви зменшиться до 7 – 10 хвилин”. За словами глави Кремля, західні країни і “раніше плювали на інтереси Росії у питаннях розширення Альянсу”.

Варто прочитати Чому Росія боїться і ненавидить НАТО

Прессекретар Путіна Дмитро Пєсков теж ошелешив тим, що, мовляв, вступ України в НАТО – “червона лінія для Росії у відносинах з Заходом”. Таку неабияку “стурбованість” Кремля викликала заява президента США Джо Байдена про можливе надання Україні Плану дій щодо членства в Альянсі.

Источник: www.24tv.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *