У школах Києва збільшать кількість годин «Захисту України»

У школах Києва збільшать кількість годин на підготовку старшокласників у межах навчальної програми «Захист України».

Про це повідомив заступник голови КМДА Валентин Мондриївський.

За його словами, таке збільшення годин є необхідністю часу.

«Якісна підготовка молоді допризовного віку з військових, тактичних та медичних дисциплін – це необхідність часу, тому ми у столиці хочемо у стислі терміни разом із військовими підготувати таку програму, яка матиме максимальний ефект і буде фактично частиною великої програми підготовки військових», – зазначив Мондриївський.

Також посадовець пообіцяв повністю профінансувати таку програму.

«Ми передбачимо і повноцінне фінансування цієї програми, щоб учні 10 та 11 класів вивчали все не тільки в теорії, а й мали практичні заняття, пілотували дрони, використовували симулятори та інші технічні засоби», – наголосив Валентин Мондриївський.

Окрім того, він зауважив, що важливим фактором успіху буде кадрове питання.

«Для школярів необхідно підібрати таких викладачів, які будуть стовідсотково моральними авторитетами для дітей, і в той же час розумітися на тонкощах освітнього процесу та роботі з підлітками. Тільки так навчання з цього предмета буде викликати позитивні емоції та інтерес у молодого покоління. Ми впевнені, що все задумане нам вдасться реалізувати, і вже з нового року 35 тисяч старшокласників відчують ці зміни», – підкреслив Мондриївський.

Источник: osvita.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *