Домой Новини освіти У школах контрацепцію прирівняли до аборту: що викладають старшокласникам — Здоровʼя 24

У школах контрацепцію прирівняли до аборту: що викладають старшокласникам — Здоровʼя 24

208
0

Минулоріч 130 шкіл почали викладати курси «Основи сім’ї» для учнів 10-11 класів. Підлітків навчають, як будувати щасливу сім’ю, втім деякі поради не лише недієві, а й шкідливі.

Як пише BBC, у підручнику розповідають про планування дітей та відповідальність батьківства. Втім для запобігання вагітності учням радять користуватись не контрацепцією, а вираховувати дні циклу.

До теми: Як зрозуміти, що ваша дитина схильна до суїциду

«Метод розпізнавання плідності» автори вважають природнім та надійнішим методом, натомість у підручнику не йдеться про те, як саме вираховувати ці дні. 

Автори курсу стверджують, що презервативи мають протизаплідну або абортивну дію. Натомість кастрація, гормонотерапія, внутрішньоматкові спіралі прирівнюються до абортивних засобів. А ті ж самі аборти у підручнику називають гріхом та невиправданим вчинком, тобто у висновку дитина може подумати, що контрацепція – гріх.

Попри те, що переваги контрацепції у курсі не згадуються взагалі, автори знайшли новий метод не заразитися ВІЛ-ом та генітальним герпесом – просто не займатись сексом «за межами подружжя». 

Фото сторінок підручника «Основи сім’ї» / Джерело: BBC

Також учням розповідають, що до шлюбу від статевих відносин варто утриматись.

Якщо хлопець і дівчина вступають в інтимні стосунки, то за цим майже завжди настає розрив відносин. Тут навіть не потрібно спиратись на якісь наукові дослідження,
– йдеться у підручнику.

У підручниках «Основи сім’ї» журналісти виявили ще безліч цікавих речей. До прикладу, шлюб повинен укладатись до 30 років і бажано, щоб у кожній сім’ї було по 3 дитини.

Й попри те, що учням розповідають про домашнє насильство, помилки у вихованні, проблеми підлітків та протидію маніпуляції, все ж вважають, що жінка – найкращий вихователь у родині. За словами авторів, жінка повинна допомагати чоловіку ставати кращим батьком, скеровувати його, хвалити та підкреслювати його виховний потенціал.

Деякі батьки закликали скасувати ці курси, називаючи їх дискримінаційними. Прислухавшись до критики, з грудня Міносвіти тимчасово припинили викладання «Основ сім’ї» у школах. Натомість бути курсам чи ні – вирішуватиме науково-методична рада з питань освіти.

Більше новин, що стосуються лікування, медицини, харчування, здорового способу життя та багато іншого – читайте у розділі Здоров’я.

Олена Зеленська святкує день народження: що відомо про першу леді України

сьогодні

33362

Источник: www.24tv.ua

No votes yet.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here