У США заявили, що держава не братиме прямої участі в переговорах по Донбасу

Тимчасовий дипломатичний представник США в Україні в інтерв’ю зазначив, що є різні формати залучення Штатів. Та він не вірить, що це буде пряма участь американських представників.

Цікаво Не вирішить проблему агресії Росії, – Держдеп про участь США в нормандському форматі

Втім, дипломат зазначив, що дискусії щодо цього тривають і продовжаться під час візиту президента Володимира Зеленського у Вашингтон 30 серпня.

У нас були розмови на цю тему з українськими посадовцями тут, у Києві. Ці ж розмови будуть і у Вашингтоні, коли президент Зеленський приїде з візитом. Я впевнений, що ми будемо інтенсивно про це говорити під час цих зустрічей,
– наголосив Джордж Кент.

Він також пояснив відсутність прогресу в переговорах тим, що Росія не ставиться серйозно до власних зобов’язань. Вперше це питання підіймали ще у 2015 році, та ситуація не змінилася й досі.

“Минуло 6 років, а Росія продовжує не виконувати свої зобов’язання. Очевидно, що росіяни не серйозно до цього ставляться. Тож це виклик не лише для України, а й для західних партнерів”, – резюмував американський дипломат.

Можлива участь США в переговорах:

  • Ця ідея все частіше лунає в політичних колах останнім часом. Що цікаво й Росія начебто не проти нового учасника, наприклад, нормандських переговорів.
  • Та навіть у самій Україні позиції щодо цього розділилися. Зокрема проти цього виступає екссекретар РНБО Олександр Данилюк.
  • На його думку, це лише зашкодить переговорному процесу. Мовляв, Росія це чудово усвідомлює, а тому й не протестує.

Источник: www.24tv.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *