Учасників НМТ просять подбати про необхідні документи

Український центр оцінювання якості освіти звертає увагу майбутніх учасників вступної кампанії на необхідності надання копій всіх документів, що передбачені процедурою реєстрації на НМТ.

Йдеться про те, що завантаження до персонального кабінету необхідних копій документів є необхідною умовою успішної реєстрації.

Обов'язковими документами для завантаження до персонального кабінету є:

  • копія паспортного документа або іншого документа, що посвідчує особу, на підставі якого здійснюється реєстрація;
  • копія документа, що підтверджує інформацію про освіту: довідка з місця навчання, яка підтверджує, що вступник завершує здобуття повної загальної середньої освіти у 2023 році (для цьогорічних випускників), або свідоцтва про повну загальну середню освіту (для випускників минулих років);
  • копія документа, що підтверджує внесену інформацію про  реєстраційний номер облікової картки платника податків (РНОКПП): картки платника податків або паспорта громадянина України, до якого внесено дані про РНОКПП.

Увага! У випадку ненадання тих чи тих копій документів або надання копій, що не відповідають вимогам, вступнику буде відмовлено в реєстрації.

Кожна копія документа має бути завантажена у вигляді окремого файла (формат .jpg або .png, розмір не більше 1 МБ). Зображення повинно бути чітким і повнорозмірним (без обрізань сторін документа). Текст на зображенні має бути розбірливим і вільно читатися. 

Не можна завантажувати замість сканованої або фотокопії документа, що посвідчує особу, скриншот електронної копії документа у мобільному додатку «Дія».

Вступ.ОСВІТА.UA в Telegram.

реєстрація на ЗНО ЗНО

Источник: osvita.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *