Україна веде переговори щодо двох батарей Patriot: від кого залежить рішення

Дмитро Кулеба / Getty Images

Дмитро Кулеба заявив, що наша держава пробує домовитися з партнерами, щоб вони передали нам ЗРК Patriot. 24 Канал розкаже, хто впливає на рішення країн Заходу щодо цього.

В ефірі телемарафону Дмитро Кулеба зробив заяву щодо систем Patriot. Це був анонс інтерв’ю з міністром закордонних справ, яке вийде в неділю о 20:00. Великі інфраструктурні об’єкти може прикрити тільки ППО, тож ця потреба критична.

Коли Україна отримає Patriot

Ми достеменно знаємо, де що розташоване. Зараз уже йдуть активні переговори щодо двох батарей Patriot і однієї батареї SAMP/T. І, в принципі, якби була зараз готовність країн, де вони розташовані, їх нам передати, то це було б питання тижня, і ми б їх отримали,
– заявив глава МЗС України.

Та оскільки система Patriot американська, рішення про постачання батарей Patriot залежить від Сполучених Штатів Америки. Це стосується всіх батарей до цієї ППО.

Чому SAMP/T
SAMP/T може збивати балістику та прикривати важливі об’єкти від ударів літаків, балістичних і крилатих ракет. Це перша в Європі протиракетна система великої дальності. Торік Україна вже отримала одну таку батарею. На одній пусковій установці є вісім ракет, які можуть бути відстріляні в одному залпі за десять секунд.

Саме про SAMP/T міністр говорив раніше. За його словами, ППО є пріоритетом, тож обтічна відповідь “ми працюємо” Україні не підходить. Нашу державу цікавить, скільки батарей можуть передати союзники і коли це станеться.

Источник: www.24tv.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *