Українська туркомпанія возить російських військових у походи в Карпати, – ЗМІ

Ласкаво просимо в Україну: деталі скандалу

Розслідування діяльності Kuluar провів ютуб-блогер Валерій Маркус. У ролику видно, що компанія на своєму сайті пропонувала тури у Росію та Абхазію.

Читайте також Назвав “споконвіку російським” містом: таксист у Харкові облаяв пасажирку через українську мову

Водночас зараз такої інформації на сайті немає, а Росія зникла зі списку країн, які можна обрати для подорожі. Kuluar навіть прибрала відгуки своїх туристів про походи Абхазією.

Утім, Маркус опублікував розмову знайомого, який вдавав з себе російського військового, та працівниці туркомпанії. “Військовий” розповів, що збирається разом з 18 товаришами по війську в Карпати. Він просив, аби Kuluar Pohod організували їм відпочинок.

Розмова Kuluar та підставного російського військового

“Російський військовий”: “У вас пакетні тури? Відправлю скільки скажете за документи, щоб ви це самі організували. Ми готові платити”.

Менеджерка Kuluar: “Угу, я зрозуміла. Скажіть, будь ласка, дати”.

Згодом туркомпанія наголосила, що зараз в Україні є проблеми з проходженням кордону. Тому вони можуть організувати відпочинок для окупантів лише у тому разі, якщо вони самостійно потраплять на територію нашої держави.

“Російський військовий”: “А не буде ніяких проблем з місцевими у Івано-Франківській області? Ми ж військові. Ну але ясно, що ми будемо без форми. Просто в нас різне по телевізору показують – “Праві Сектори” всякі”.

Менеджерка Kuluar: “Ви їдете не як активісти, тому ніяк проблем не має бути. У нас багато російськомовних, це туристичне місто”.

“Російський військовий”: “То нічого страшного, що ми російські військовослужбовці?”.

Менеджерка Kuluar: “Якщо говоритимете російською і будете без форми, то нічого страшного”.

Що цікаво, працівниця Kuluar Pohod постійно вживала словосполучення “на Украине”. Зауважимо, таке формулювання традиційно використовують у Росії. Адже частка “на” означає не окремому суверену країну, а територію, яка є лише частиною іншої.

Зверніть увагу! Журналісти 24 каналу телефонували за поясненням у Kuluar. Втім менеджерка відмовилася коментувати тури для російських військових і пообіцяла, що їхній керівник обов’язково з нами зв’яжеться. Що відомо про Kuluar Очолює компанію Тарас Позній з Білої Церкви. Маркус схарактеризував його як “великого російського альпініста та космополіта. На сайті туркомпанії зазначено, що походи організовують в різні країни світу. Місія Kuluar: “Робити людей щасливішими, відкриваючи для них світ гір”.

Компанія пропонує для туристів походи, походи з дітьми та організацію корпоративів.

Источник: www.24tv.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *