Уряд не планує вводити повний локдаун

Кабінет Міністрів не планує вводити повний локдаун по всій країні. Водночас альтернативою локдауну є масова вакцинація.

Про це під час засідання уряду повідомив прем'єр-міністр Денис Шмигаль.

За його словами, наразі Україна зіштовхнулася із найбільшими викликами за весь час пандемії.

Він відзначив, що спостерігається висока кількість важких випадків і госпіталізацій. А п’ять областей уже перейшли в «червону» зону епідемічної небезпеки.

Також Шмигаль зазначив, що за попередню добу зроблено рекордну кількість щеплень – 225 тисяч. Водночас, для регіонів поставлено завдання забезпечити спроможність інфраструктури для вакцинації, щоб вийти на показник в 1,5 млн щеплень за тиждень.

«Бізнес і громадські заклади можуть працювати навіть у «червоній» зоні, якщо всі відвідувачі та працівники повністю вакциновані. Ми не плануємо вводити повний локдаун по всій країні та зупиняти економіку. Але як сказав цього тижня Президент: єдиною альтернативою локдауну є масова вакцинація. Тому закликаю людей не чекати «червоних» зон у своїх регіонах, а піти й зробити щеплення зараз», — відзначив прем’єр.

Денис Шмигаль також нагадав, що з 21 жовтня почнуть діяти нові правила пасажирських перевезень. Так, усі міжобласні перевезення будуть дозволені, лише якщо пасажири мають COVID-сертифікат або дійсний негативний тест.

Водночас міського громадського транспорту та перевезень усередині однієї області нові правила наразі не стосуватимуться.

коронавірус

Источник: osvita.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *