Урок з профорієнтації «Обери професію свої мрії»

Пропонуємо педагогам скористатись відеоматеріалом та разом з учнями переглянути Всеукраїнський урок з профорієнтації за участю провідних українських роботодавців.

Цей урок є щорічним та реалізується в рамках Всеукраїнського проєкту з профорієнтації та побудови кар’єри «Обери професію своєї мрії» для учнів 7-11 класів всіх шкіл України.

Традиція проведення такого уроку була започаткована у 2021 році і одразу потрапила до Національної Книги Рекордів.

Під час перегляду уроку підлітки дізнаються, які умови праці пропонують роботодавці у різних сферах під час війни: агро, IT, креативної індустрії та робочих професіях, а також якими навичками та знаннями потрібно володіти, щоб успішно працювати в цих галузях.

Також усі охочі можуть долучитись до Всеукраїнського проєкту з профорієнтації та побудови кар’єри «Обери професію своєї мрії», яким можуть скористатись усі українські учні та їх батьки абсолютно безкоштовно, 24/7.

За словами виконавчої директорки Асоціації інноваційної та цифрової освіти, координаторки мережі Українських Освітніх Хабів (DLC) Марії Богуслав, свідомий вибір майбутньої професії дуже важливий.

«Під час навчання у школі учням потрібно буде визначитись, куди далі піти вчитись і ким працювати у майбутньому. Для свідомого вибору подальшої траєкторії навчання та побудови кар’єри ми розробили надійний помічник – профорієнтаційне тестування на основі штучного інтелекту, яке допоможе індивідуально кожному підлітку визначити, які професії саме йому підходять найкраще згідно власних здібностей. А ще можна проконсультуватись у професійного кар’єрного радника, навчитись, як правильно скласти резюме, підготуватись до співбесіди та дізнатись багато корисного для свідомого вибору свого майбутнього.

Також, не виходячи з дому, учні відвідують найкращі компанії України завдяки онлайн екскурсіям. І ознайомляться з понад 100 професіями, які чекають їх після завершення навчання завдяки мультимедійним урокам у міжнародному форматі SCORM. Ми сподіваємось, що цей проєкт дозволить ефективно поєднати систему освіти з ринком праці задля розвитку людського капіталу нашої країни», – наголосила Марія Богуслав.

Источник: osvita.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *