Усі школярі отримають документ про завершення року

Усі діти, які навчаються зараз не у своїх рідних школах, а також за кордоном, отримають документ про завершення навчального року.

Про це запевнив міністр освіти і науки Сергій Шкарлет, коментуючи те, що значна кількість громадян змушена була евакуюватися з регіонів, де йдуть активні бойові дії, на захід України чи за кордон.

За його словами, отримати документ про завершення року зможе кожен учень незалежно від місця навчання.

«Усі їхні оцінки будуть зараховані, де б дитина не навчалася зараз: у будь-якій іншій школі, яка здійснює очне, змішане чи дистанційне навчання або екстернат. Це може бути будь-який заклад загальної середньої освіти, у тому числі і приватні заклади освіти», – наголосив міністр.

Зокрема, такі школи як Атмосферна школа, Оптіма, Ліко-школа, Академія А-плюс – мають ліцензію та співпрацюють з Міністерством освіти і науки і органами управління освітою.

«Виданий ними документ про освіту є абсолютно рівноправним із документом про освіту, який видає будь-який державний або комунальний заклад загальної середньої освіти. Наголошую, що ці школи надали безкоштовний доступ до навчання на своїх платформах. Вони доступні і поза межами України», – зауважив Шкарлет.

Окрім того, він нагадав, що в Україні функціонує національна електронна платформа Всеукраїнська школа онлайн, на якій розміщено уроки з усіх шкільних предметів для учнів 5-11 класів, та вона є постійно доступною.

«Знаю, що відчувають батьки, у яких розривається серце за своїх дітей, бо ж я сам батько. Знаю, що відчуває кожна дитина, у якої забрали спокійне дитинство і позбавили права спілкування з однолітками та спокійного навчання. Саме тому Міністерство освіти і  науки України завжди на зв’язку! Ми готові допомагати й підтримувати кожного, кому необхідна наша підтримка», – підкреслив міністр освіти і науки.

Як відомо, Міністерство освіти і науки України найближчим часом затвердить методичні рекомендації щодо окремих питань завершення навчального року в умовах воєнного стану.

Источник: osvita.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *