Залишки освітньої субвенції на місцях зростають, – Мінфін

На рахунках місцевих бюджетів акумульовано понад 14 млрд грн невикористаних залишків коштів освітньої субвенції.

Про це повідомив заступник міністра фінансів Роман Єрмоличев.

За його словами, наразі освітня субвенція перераховується до місцевих бюджетів двічі на місяць вчасно та в повному обсязі.

«Невдовзі початок нового 2022/2023 навчального року, який розпочинається в умовах широкомасштабної збройної агресії російської федерації проти України. У період дії воєнного стану уряд турбується про те, щоб освітній процес був належно підкріплений фінансовим ресурсом на виплату заробітної плати педагогічним працівникам, а отже, виконує завдання щодо забезпечення місцевих бюджетів необхідним ресурсом для виплати заробітної плати вчителям у повному обсязі», ‒ прокоментував ситуацію Роман Єрмоличев.

Водночас станом на 1 липня на рахунках місцевих бюджетів акумульовано 14,3 млрд грн (+ 8,7 млрд грн до 01.01.2022) невикористаних залишків коштів освітньої субвенції, які можуть бути додатковим джерелом для виплати зарплати педагогам.

«Тобто органи місцевого самоврядування за умови оперативного прийняття раціональних рішень мають достатній ресурс для належної організації освітнього процесу у 2022 році», – наголосив посадовець.

фінансування освіти

Источник: osvita.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *