Завершено реєстрацію на магістерські тести

Завершилася реєстрація для участі в магістерському комплексному тесті (МКТ) і магістерському тесті навчальної компетентності (МТНК), яку здійснювали приймальні комісії закладів вищої освіти.

За інформацією міністра освіти і науки Сергія Шкарлета, намір складати МКТ підтвердили понад 13 тисяч осіб, з яких 565 планують складати іспит за межами країни.

МКТ складається з двох блоків завдань: завдання з права та однієї з іноземних мов (за вибором вступника).

МТНК планують складати майже 34 тисячі осіб. За кордоном долучитися до МТНК планують понад 1 400 учасників.

Після реєстрації учасники отримають скановані копії екзаменаційного листа та реєстраційної картки на електронну адресу, зазначену у заяві-анкеті. Оригінал екзаменаційного листа зберігатиметься в приймальній комісії. У разі виявлення помилок вступникові необхідно звернутися до приймальної комісії.

Тестування можна скласти в тих містах України, де безпекова ситуація дозволяє створити екзаменаційні центри, а також у деяких містах за кордоном.

Для кожного учасника, який отримав екзаменаційний лист, на сайті Українського центру оцінювання якості освіти створюють інформаційну сторінку «Кабінет вступника», доступ до якої здійснюється за номером екзаменаційного листа та РIN-кодом, зазначеним у ньому.

ЗНО в магістратуру
вступ на магістра

Источник: osvita.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *