Знаменитого тюленя-талісмана Костіса з Греції вбили гарпуном

Нині суспільство обурене діями невідомого вбивці. Тіло молодого тюленя вимило на скелястий пляж біля острова Алоніссоса.

Погляньте Рідкісну місячну рибу вимило на пляж в Орегоні

Костіса вбили навмисне

Мертвого тюленя виявив місцевий моряк. Бірка на хвості підтвердила: тіло загиблої тварини належить Костісу – знаменитому тюленю.

Спис підводного пістолета пройшов крізь плоть молодого ссавця. Спеціаліст із захисту тварин зазначив: Костіса вбили навмисне і саме тому використовували спис великого діаметру.

Важливо! У мережі оприлюднили відповідні кадри із загиблим Костісом. Ми не можемо додати ці відео з етичних міркувань. Втім, переглянути їх можна за цим посиланням. Не рекомендуємо робити це людям зі слабкими нервами.

Благодійна організація із захисту тварин закликала всіх, хто має інформацію, зв’язатися з поліцією. Місцева влада підтримала зооактивістів і заявила, що подаватиме на вбивцю у суд.

Тюленя-талісмана невдовзі поховають, а експерти проведуть низку досліджень, щоб з’ясувати причину смерті.

Історія порятунку Костіса

Тюленя восени 2018 року врятував рибалка з Алоніссоса під час шторму “Зорба”. Йому було усього 2 тижні, коли малюка викинуло на берег. Його довелося лікувати і обережно відгодовувати.

На реабілітацію тварину забрали працівники Грецького товариства з вивчення й охорони тюленів-монахів. Тюленя назвали Костіс – на честь рибалки, який його врятував.

Костіса забрали на реабілітацію у віці 2 тижнів / Фото MOm

Згодом Костіса випустили у море біля берегів Алоніссоса. Місцеві і туристи часто помічали і впізнавали його і викладали відповідні фото і відео. В останні місяці життя тюленя його неофіційно охрестили талісманом острова.

Чим особливий цей тюлень

  • Костіс – тюлень-монах, що належить до зникаючого виду тюленевих. Його можна зустріти у Хорватії, Греції, Португалії, Туреччині.
  • Як зазначено у Червоному списку Міжнародного союзу охорони природи, цей вид був поширеним також в Україні та Росії, втім безслідно зник.
  • У дикій природі може бути менш ніж 700 середземноморських тюленів-монахів. При тому майже половина мешкає в Греції.
  • Тюлені, що перебувають під загрозою зникнення, захищені законодавством Греції.

Источник: www.24tv.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *