Аналогові та цифрові біноклі нічного бачення аналогові та цифрові біноклі

Аналогові та цифрові біноклі нічного бачення аналогові та цифрові біноклі
Аналогові та цифрові біноклі нічного бачення аналогові та цифрові біноклі

Аналогові та цифрові біноклі нічного бачення аналогові та цифрові біноклі

Аналогові прилади нічного бачення/біноклі – це перша категорія, яка була створена і вдосконалена з часом. Їхнє перше покоління має свої недоліки, але друге і третє забезпечують контрастне і реалістичне зображення. Аналоговий бінокль не сприйнятливий до відблисків, спричинених водою, тому ми можемо використовувати його за будь-яких погодних умов.

Цифрове нічне бачення – це нова категорія приладів нічного бачення, які перетворюють зображення в електричний сигнал і потім відображають його на екрані перед нашими очима. Цифрові біноклі також використовують цю технологію, і кожна модель може мати різну частоту оновлення. Це одне з найбільш охоче використовуваних поколінь біноклів нічного бачення, оскільки воно пропонує хорошу якість і функціональність, і водночас дає змогу зберегти доступну ціну. Ви також можете фотографувати і записувати відео, і використовувати їх не тільки вночі, але і вдень. Однак біноклі нічного бачення не позбавлені недоліків, одним з яких є висока сприйнятливість до відблисків.

Кожен бінокль нічного бачення забезпечує збільшення зображення, і воно може мати дуже різний діапазон. Його величину слід пристосовувати до спостережень, які ми маємо намір проводити за допомогою цього бінокля. В аналогових біноклях збільшення зображення може бути тільки постійним. У цифрових пристроях, хоча ви можете змінювати збільшення цифровим способом, зображення починає ставати розмитим, якщо його збільшити занадто далеко. Прибор нічного бачення купить можна в нашому магазині.

Коли використовуються біноклі нічного бачення?

Перший прилад нічного бачення був створений для потреб силових служб, а точніше це був військовий прилад нічного бачення. Найчастіше подібним пристроєм все-таки користуються військові або поліцейські. Під час дії неодмінно обирають зручні окуляри нічного бачення, які не потрібно тримати, а під час розвідки, що ведеться на відстані, краще підійдуть інфрачервоні біноклі. Використовують його також мисливці та науковці, які спостерігають за нічним життям тварин.Вибір бінокля нічного бачення нічим не відрізняється від вибору звичайного бінокля. Також потрібно звернути увагу на міцність його корпусу, водонепроникність, вагу і доступне збільшення.

Магазин Топоптикс дасть вам змогу отримати якісний бінокль нічного бачення просто зараз.

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *