Чому люди купують додаток до атестату в Україні?

Чому люди купують додаток до атестату в Україні?

Шкільний атестат є одним із основних документів про освіту. Однак насправді важливим є не він, а додаток до нього. Там містяться всі оцінки, які отримав школяр під час навчання. Саме тому, якщо хтось хоче купити диплом про вищу освіту чи бажає самостійно навчатися у ВНЗ, спочатку має придбати додаток до аттестату.

Навіщо потрібен додаток до атестату

Найчастіше додаток до атестату використовується лише при вступі до університету. Там містяться всі оцінки та середній бал школяра. Приймальна комісія дивиться на результати навчання та визначає формат навчання: бюджетне чи платне. Крім того, від підсумкового бала залежить те, чи зможе випускник вступити на той чи інший факультет.

Найчастіше купити додаток до аттестату бажають ті, кого не влаштовують підсумкові оцінки. Зараз це можна зробити абсолютно легально, та без вкладання великих грошей. За допомогою такрї схеми, можна з легкістью підвищит свій середній бал. Про те, як купіті додаток до атестату можно дізнатися на цій сторінці – https://diplomukr.kiev.ua/uk/certificat/dodatok-do-atestata/

Як купити додаток до атестату?

Придбати програму до атестату дуже просто. Це можна зробити онлайн всього в пару кліків:

 1. Знайти потрібний документ на сайті.
 2. Залишити заявку з контактними даними.
 3. Дочекатись повідомлення на електронну пошту від менеджера.
 4. Обговорити деталі замовлення.
 5. Затвердити електронний макет.
 6. Дочекатися доставки.

З моменту оформлення заявки до доставки безпосередньо проходить зазвичай не більше тижня. Оплата в більшості випадків провадиться післяплатою.

Для оформлення заявки на сайті потрібна така інформація:

 1. Паспортні дані.
 2. Найменування навчального закладу.
 3. Бажані оцінки.
 4. Дата початку та закінчення навчання.

Після надсилання цієї інформації з нею ще раз ознайомиться менеджер. Після цього буде складено електронний макет, його відправлять на e-mail для затвердження або внесення правок. Вартість документа залежить від бажаних оцінок (зрозуміло, червоний атестат буде коштувати дорожче, ніж звичайно).

Важливо, що так само можна придбати й додатки радянського зразка. Раз на кілька років формат документів дещо змінюється, як і захисні елементи.

Підсумок

На нашу думку, купівля додатку д атестату цілком виправдана. Адже не всі можуть оволодіти фізикою чи хімією, які у кінці навчання можуть накласти клеймо на учня. Не забувайте вибирати лише перевірені ресурси, де ви гарантовано можете отримати те, що замовили.

Rating: 5.0/5. From 1 vote.
Please wait...

Один коментар

 1. Потрібен додаток до атестата 1996 року

  No votes yet.
  Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *