Чому не можна забороняти користуватися ГДЗ своїм дітям?

Чому не можна забороняти користуватися ГДЗ своїм дітям?
Чому не можна забороняти користуватися ГДЗ своїм дітям?

Математика в топі складних шкільних предметів. Вона посідає одну з чільних позицій. Навіть ті діти, яким легко дається математика, іноді стикаються з труднощами на уроках. Рятують тільки ГДЗ відповіді з математики 5 клас. Вони не дають “нахапатися” поганих оцінок і допомагають розбиратися з незрозумілими завданнями, теоремами і нерівностями.

Далеко не всі батьки дозволяють школярам користуватися готовими домашніми завданнями. Багато хто вважає, що розв’язники шкодять інтелектуальним здібностям і зводять нанівець старання педагогів. Заборона на ГДЗ – не найвдаліше рішення. На те є низка причин.

Списування заради “галочки”

В епоху онлайн-ГДЗ зрозуміти, користується дитина допоміжними посібниками чи робить уроки самостійно, практично неможливо. Якщо вдома розв’язники під суворою забороною, ніщо не заважає використовувати їх у школі (на перервах або перед початком уроків).

Семикласник знайде лазівку навіть за умови тотального батьківського контролю чи вимкнення мобільного інтернету на смартфоні. Він може:

  • позичити телефон в однокласника,
  • списати в когось із зошита,
  • під’єднатися до безпарольної бездротової мережі в школі або кафе.

Що сильніше батьки чинять опір ГДЗ, то вища ймовірність того, що школяр списуватиме з них з інтересу.

Слідкуйте за тим, як ваше чадо робить уроки. Не потрібно сидіти над ним годинами і панікувати. Заберіть на час виконання домашньої роботи всі гаджети. Якщо в учня виникнуть труднощі, він прийде до вас. А ви вже, своєю чергою, можете відкрити готові домашні завдання і, не витрачаючи часу даремно, розібрати разом усі незрозумілі моменти.

Скористатися ГДЗ для будь-якого класу, представленими в онлайн-версії, можна на сайті vidminny.com. Ресурс адаптований під будь-який мобільний пристрій і відрізняється інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом, на цьому сайті ви знайдете таких популярних авторів як Мерзляк 2022.

ГДЗ – не тільки списування

Хто сказав, що готові домашні завдання можна використовувати виключно для списування? Є й інші способи застосування розв’язників. Серед них:

  • Самоперевірка. Доцільно перевіряти домашку самостійно, якщо у батьків немає часу.
  • Вивчення програми наперед. За ГДЗ можна тренувати практику, а за звичайними підручниками – вчити теорію.
  • Надолуження згаяного. Досить пропустити один урок математики, щоб відстати від однолітків. Наздогнати їх реально з репетитором або з розв’язником.
  • Підготовка до інтелектуальних змагань. У збірниках домашок – багато цікавого для участі в олімпіадах.

Замість того щоб переконувати дитину в шкоді готових домашніх завданнях, варто вивчити правила їхнього використання та переваги. Це допоможе позбутися стереотипних уявлень про будь-які допоміжні навчальні посібники та вилучити з них максимум користі.

Rating: 5.0/5. From 2 votes.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *