Дитина не хоче читати: що робити батькам?

Що робили, коли дитина не хоче читати? Точно не примушувати! Краще застосувати секретні прийоми: ігри, застосунки, книжки для усмішки. Ці 5 статей доводять, що ґадежти не конкуренти книжок, а помічники на шляху до них. Зібрали для вас поради, що точно спрацюють.

«Будь ласка, почитай»: Як виховати радісне читання?

Скільки сторінок читає ваша дитина на день? І чи читає вона тому, що «задали у школі», чи для задоволення?  5 дієвих лайфхаків для батьків: як виховати в дітях радісне читання. Спойлер: без вашої участі, любі батьки, радісне читання саме не з’явиться.

Читати далі

Усвідомлене читання: чому важливіше читати не швидко, а з розумінням?

Що таке усвідомлене читання? Чому важливо читати не швидко, а вдумливо? Та як розвинути мотивацію до читання, коли щодня повітряні тривоги? Дізнайтеся, чому читання — це не одне, а три завдання, які дитина має опанувати етапи читацької компетентності та як їй в цьому допомогти. 

Читати далі

Книжки для усмішки: що почитати з дітьми для хорошого настрою

Радісне читання не вдасться виховати без дитячих книжок, що підіймають настрій. Зібрали для вас книжки українських письменників та письменниць, які гарантовано викликають посмішку та навіть регіт. 

Читати далі

 Як через гру вчитися читати: 5 секретів застосунку «Вивчаю — не чекаю»

Вчитися через гру — одна з найбільш ефективних навчальних методик. Але що робити вчителям та батькам, коли навчання щодня переривається через повітряні тривоги, години в укриттях, відключення світла та нестабільний інтернет?  Застосунок «Вивчаю — не чекаю» не потребує підключення до інтернету та враховує не лише виклики війни, а й вікові особливості дітей. Розповідаємо, 5 секретів всередині застосунку.

Читати далі

Перезапуск читання: як закохати дітей у книжки

«Та ясно що ці діти багато читають! У них же мама письменниця і тато режисер!» — доводилось таке чути? Чи справді діти в родинах митців читають більше? І якщо так, то чому? Спойлер 1: справді так. Адже коли навколо тебе з дитинства багато книжок, цікавих людей і загалом панує атмосфера творчості й пошуку ідей, книжка стає звичною ще змалечку. Спойлер 2: і в мистецьких родинах доводиться докладати зусиль, щоб знайти шлях до маленького читача. Як закохати дитину у книжку? Ми розпитали про це відомих українських митців та «фахових читачів», у яких теж ростуть діти.

Читати далі

Поділитися цією статтею

Источник: www.osvitoria.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *