GoStudy – доступне вивчення чеської мови для всіх українців

Gostudy - доступне вивчення чеської мови для всіх українців
Gostudy - доступне вивчення чеської мови для всіх українців

Чеська школа Гостаді у найкоротші терміни підготує будь-якого студента до вступу до вищого навчального закладу Чехії чи Словаччини на безкоштовне відділення. Чеська мова онлайн безкоштовно доступна кожному. Усі фінансові вкладення вивчення іноземної мови окупляться сповна. Завдання чеської школи у найкоротші терміни адаптувати будь-якого студента до нового середовища, познайомити з культурою Чехії та описати всі перспективи вивчення іноземної мови та продовження кар’єри після здобуття навичок у Європі.

Які переваги має чеська кола вивчення іноземної мови

  • Чеська школа веде підготовку студентів із іноземних країн та України протягом понад двадцяти років.
  • Школа із Чехії працює в освітній сфері з 1998 року
  • Навчання чеської з нуля за один рік.
  • Школа займає лідируючі позиції серед усіх шкіл вивчення чеської мови за наслідками державного іспиту.

Найвища якість освіти та максимальний відсоток вступу до вищих навчальних закладів Європи завдяки сучасним принципам навчання

  • Занурення з головою у мовне середовище. У процесі навчання ви практикуватиметеся з досвідченими викладачами, які розмовлятимуть чеською та словацькою мовами. Це дозволяє в найкоротші терміни позбутися акценту. Викладачі вищого навчального закладу мають величезний досвід викладання мови студентам із іноземних країн, включно з України.
  • Відкритість та підтримка. Досвідчені викладачі допоможуть пережити стрес від знаходження студента у новому для нього середовищі. Вони готові відповісти на будь-яке питання того, хто навчається в чеській школі, навіть якщо він не відноситься до вивчення мови.
  • Навчання у школі Чехії – це не просто вивчення іноземної мови. Ви відчуєте себе тут справжнім студентом. Команда досвідчених спеціалістів школи готує різноманітні заходи для своїх студентів. Це можуть бути спортивні змагання, туристичні поїздки, відпочинок на свіжому повітрі та інші заходи.

Найдосвідченіші викладачі школи на регулярній основі проводять очні інформаційні зустрічі, конкурси, курси вивчення іноземної мови, лекції з предметів, стримані з викладачами школи та дають мовні уроки у неформальній обстановці. Студенти школи безкоштовно освоять основи чеської мови та дізнаються всі подробиці вивчення мови у вищих навчальних закладах Чехії та Словаччини.

Записуйтесь до школи вивчення чеської мови та станьте студентом вищого навчального закладу Європи.

Rating: 5.0/5. From 1 vote.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *