Як знайти спільну мову з підлітками

Здається, підлітки дивляться на все крізь викривлені дзеркала. Власне симпатичне відображення здається жахливим, дрібниці життя — величезними трагедіями. Спроби «розбити дзеркала» завершуються сумно. Варто просто почекати: з роками людина починає бачити все реалістично. Але як до того ужитися у цих «реаліях апокаліпсиса» та ще й допомогти синам й доням? Зібрали для вас корисні матеріали, як вижити поруч із підлітком.

 Як пережити підліткову кризу: інструкція з виживання для батьків

Підліток — це згусток контрастів: часта зміна настрою, самооцінка то падає, то злітає до небес, дитина бунтує, змінює стилі одягу, інтереси та смаки. Батьків це лякає, спантеличує. Як серед нормальних поведінкових проявів підлітка розпізнати тривожні дзвіночки? І коли щось дійсно пішло не так, як діяти батькам?  Маємо дієву інструкцію від психолога, щоб зрозуміти, коли варто хвилюватися, а коли — просто видихнути.

Читати далі

Після 5-го класу діти різко стають нещасливими: чому так?

Після переходу до базової школи учні не так часто відчувають задоволення життям, як до того. Це виявило нове дослідження вчених університетів Кембриджа та Манчестера під керівництвом доктора наук Іоанніса Катсантоніса. Чому це так? Що може допомогти? Та до чого тут уроки підвищення самооцінки? Переклали сенсаційні результати дослідження.

Читати далі

Зумер, краш, стенити: що насправді означають модні підліткові словечка?

Кожне покоління спілкується своєю мовою — і кожне старше покоління завжди їй дивується. Діти біжать за трендами й привносять щось нове у світобачення родини, а батьки намагаються зрозуміти, що ж таке криндж, хайп чи стенити.

Читати далі

Підлітки і стрес: як зрозуміти себе та подбати про психологічне здоров’я

Чи зможете ви вчасно помітити зміни у поведінці тінейджерів, аби їх захистити? Особливо зараз, коли всі ми живемо у хронічному стресі та підвищеній тривожності. Пропонуємо вам ефективний інструмент, що допоможе підліткам зрозуміти себе, відстежувати свої емоції та стани та дбати про психологічне здоров’я. Пояснюємо, що таке виставка Mental Trek.

Читати далі

«Нічого не хочу і не буду»: Як повернути дітям мотивацію?

Сучасні батьки все частіше звертаються до психологів із запитом: «Моя дитина нічого не хоче, нічим не цікавиться і ні до чого не проявляє інтересу. Що робити?» У підліткового «не хочу» є чимало прихованих причин: розповідаємо та пояснюємо, що з цим робити.

Читати далі

Поділитися цією статтею

Источник: www.osvitoria.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *