Корисні мобільні додатки: завантажте їх на літо

Дитина всі канікули сидить у смартфоні? Не панікуйте, бо ми зібрали мобільні додатки для досліджень, експериментів та крутих фоточок. Завантажте їх, щоб канікули ваших дітей минули з користю та радістю. Ці застосунки допоможуть розпізнати рослини, спів птахів, вивчити країни та столиці, а ще зробити найкрутіші фото зі спецефектами.

Авторка тексту: Єлизавета Драбкіна

Seek

Мам, а що це за квітка? А як називається це дерево? — скільки разів за прогулянки ви чуєте ці запитання від дітей! Вам точно варто завантажити додаток Seek. Він розпізнає тварин, птахів і рослини за фотографіями. Завантажуєте фото невідомої рослини, штучний інтелект аналізує зображення і шукає схожість з уже наявними. Також у додатку можете побачити списки комах, рослин і тварин, які найчастіше реєструються у районі ваших частих прогулянок із дитиною.

Memory

Це логічна гра і тренажер для пам’яті одночасно. Дітям потрібно перегортати картки і шукати їм пару. Гра тренує зорову пам’ять, розвиває концентрацію уваги та моторику рук. У ній можна позмагатися з друзями у режимі мультиплеєра або ж довести батькам, що ти забув щоденник вдома не тому, що пам’ять погана, а тому що в цей час роздумував над новими відкриттями.

Jurassic Life

Ваш син чи донька захоплюється динозаврами? Тоді Jurassic Life точно їм «зайде». Діти можуть грати і вивчати динозаврів, їхні види, розмір та звички. До кожного динозавра є реалістична ілюстрація. Діти, як справжні дослідники, копають і вишукують усі приховані під землею кістки, щоб відтворити скелет. Інформацію про динозаврів можна дізнатися за допомогою головоломок, а самих героїв можна розфарбувати чарівним пензликом.

StudyGe

Хто ж не любить подорожувати? А підготуватися до мандрівки допоможе застосунок StudyGe. Тут діти швидко вивчать розташування різних країни, їхні столиці та прапори, а потім дивуватимуть вас своєю обізнаністю. Додаток містить інформацію про мову країни, населення, валюту та форму правління, і насправді він цікавий для людей будь-якого віку.

Lingualeo

Це додаток для фанового вивчення англійської, іспанської, італійської та інших мов. Застосунок пропонує ігри, вправи на вивчення слів та вимови, граматичні завдання. У додатку можна створити власний словник і вивчати потрібну лексику разом із дитиною.

Snapchat

Сучасні діти ладні годинами робити селфі, додавати до них спецефекти, тоді викладати у соцмережах та тішитися вподобайкам. Snapchat дозволяє фотографуватись із різними фільтрами, лінзами, бітмоджі та іншими цікавими ефектами. Можна створити власні фільтри або використовували уже наявні. У застосунку можна переписуватися з друзями та влаштовувати відеочати.

Jelly Band

Цей додаток створили, щоб розвивати у дітей музичний слух, почуття ритму, слухову пам’ять та уяву. У грі є 18 героїв, кожен з яких грає на своєму музичному інструменті. Дитина може обирати різних персонажів та самостійно створювати власну групу.

Шалений експеримент вченого лабораторії

Це класні експериментальна гра з науковою лабораторією. Тут діти вчаться виконувати різні креативні трюки. Тільки уявіть: дитина зробить справжній вулкан удома, або електрику за допомогою лимона чи навіть мініелектромобіль. Хто знає, можливо саме це літо відкриває у вашої дитини нестримний інтерес до наук та експериментів.

Поділитися цією статтею

Источник: www.osvitoria.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *