Домой Користні поради NEOсвітній Арсенал: Прокачайте свій мозок з «Освіторією»

NEOсвітній Арсенал: Прокачайте свій мозок з «Освіторією»

157
0

На гігантський мозок перетвориться Мистецький Арсенал під час освітнього фестивалю NEOсвітній Арсенал. Він триватиме 4 дні, з 27 лютого до 1 березня. А все заради того, щоб утворити нові нейронні зв’язки та навчитися пізнавати світ у грі. На фестивалі ненудної освіти «Освіторія» матиме власну зону (шукайте в «Скроневій частині мозку») і свою захопливу програму.

На Освіторійській станції можна:

Щоденно

 • Взяти участь в літературному квесті

Творчість Тараса Шевченка вивчають впродовж всієї шкільної програми. Пропонуємо випробувати свої знання, та поглянути на відомого митця з іншого боку.

 • Пройти мозковибухову вікторину на Kahoot!

Кахут від Освіторії про всяке різне, щоб напружити обидві півкулі. Вік учасників – необмежений, головна вимога – ваша допитливість 😉

 • Взяти участь в гейміфікованому квесті.

  За мотивами електронної платформи iLearn пройде квест із елементами гри та на знання з різних предметів шкільної програми. Учасники отримають милі призи від «Освіторії».

 • Отримати чарівний штурханець з мотивації та профорієнтації від експертки ГС «Освіторія» та психологині Ірини Плешакової (у четвер та п’ятницю о 15:00, в суботу-неділю чекаємо на вас о 16:00)

Четвер 27 лютого

 • Подискутувати про освіту для задоволення з очільницею «Освіторії» Зоєю Литвин та пані міністром освіти Анною Новосад (зона Лекторій) — 18:30:

  Як саме освіта сприяє покращенню якості життя? Адже щоб насолоджуватися класичною музикою, треба мати навички слухання, а щоб не нудьгувати в старовинному європейському місті — треба знати його історію. Щоб отримувати задоволення від мистецтва теж потрібно вчитися — бачити і розуміти. Чи дає українська освіта подібні навички? Чи вважаєте ви їх необхідними?

  Радянське і пострадянське сприйняття освіти — це щось, протилежне задоволенню. Втім, дітей досі мотивують вчитися, виходячи з негативної мотивації (не будеш вчитися, станеш двірником/не вступиш до університету). Чи досі саме таке сприйняття у нас домінує? Чи є така мотивація ефективною?  

  Які ще існують моделі співвідношення навчання і задоволення у світі? Навчання, як гра, навчання задля власної самоактуалізації. Чи таке більш «розслаблене» навчання дає на виході кращий чи гірший результат?

П’ятниця 28 лютого

 • Вивчити нову мову – опанувати письмо Шрифтом Брайля від кураторів інклюзивних проєктів – 16:00

Субота 29 лютого

 • Стати юним блогером Освіторія.Kids – 14:00

Майстерка від шеф-редакторки Освіторія.Медіа та авторки Кота Інжира Олени Павлової про те, як створити якісний блог та стати онлайн-інфлюенсером, якого почують. Вчитимемося робити стильові та цікаві пости, створювати сучасний контент та підкорювати медіа-простір.

 • Навчитися орієнтуватися в просторі – 14:00
 • Відвідати лекцію Інни Большакової «Як навчити мозок вчитися» (зона Лекторій) – 16:00

Поговоримо про навчання і мозкову діяльність: як сприймаємо інформацію, читаємо, про мислення.

 • Отримати чарівний штурханець з мотивації та профорієнтації від експертки ГС «Освіторія» та психологині Ірини Плешакової – 16:00

Неділя 01.03

 • Підкріпитися смачненьким для мозку на майстерці від Кота Інжира та Оленки Павлової та навчитися створювати комікси – 12:00
 • Пограти в інтелектуальну гру «Brain Ring» зі стипендіатами Новопечерської школи – 14:00
 • Відвідати інтерактивну лекцію Катерини Гольцберг «Суперпам’ять» (зона Лекторій) – 16:00

Суперпам’ять – це реально? Так! Поговоримо про сучасні дослідження мозку та можливостей пам’яті. Зрозуміємо, які процеси ми можемо регулювати і навіщо це робити. Спробуємо на собі декілька способів запам’ятовування, а також поговоримо про увагу і прокрастинацію.

 • Отримати чарівний штурханець з мотивації та профорієнтації від експертки ГС «Освіторія» та психологині Ірини Плешакової – 16:00

А ще на фестивалі можна буде дізнатися про всі освітні проєкти «Освіторії» для дітей, батьків та вчителів. Та надихнутися на розвиток, навчання та позитивні зміни!

Повну програму й розклад завантажуйте тут

Квитки на NEOсвітній Арсенал можна придбати тут

Источник: www.osvitoria.media

No votes yet.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here