Як вступити до університету за кордоном?

Вважається, що вступити до провідних вузів різних країн світу складно та дорого. Однак, це не завжди так. При правильному плануванні часу, фінансів та особистих ресурсів вступ до закордонного ВНЗ можливий. Тому в цій статті допоможемо відповісти на запитання – Як вступити до університету за кордоном?

Як вступити до університету за кордоном?
Як вступити до університету за кордоном?

Почати підготовку необхідно мінімум за рік до вступу, але краще все ж таки визначитися з навчальними закладами та своїми можливостями ще раніше.

Коли обрано країну, ВНЗ для навчання та визначено фінансові можливості, то необхідно подумати про підготовку до предметів з яких необхідно складати іспити та перевірити свої знання з іноземної мови, якою доведеться навчатися.

Репетитор з англійської мови має особливий попит, оскільки ця мова має міжнародне значення і її бажано знати навіть якщо це навчання відбувається у Польщі чи Німеччині.

А що робити майбутньому абітурієнту, якщо, крім підготовки з іноземної мови, потрібен ще, наприклад, репетитор з математики онлайн чи інших предметів? У нашій країні це питання вирішується дуже просто, звернувшись онлайн до Асоціації репетиторів України, де зібрано величезну базу фахівців з усіх напрямків освіти, які зможуть допомогти підготуватися абітурієнтам до будь-якого іспиту.

На головній сторінці сайту Асоціації знаходиться простий та зручний фільтр для пошуку потрібного кандидата для навчання абітурієнта. Наприклад, якщо необхідний репетитор з хімії, то достатньо в одному вікні вибрати з меню предмет “Хімія”, а в другому вікні вибираєте зі списку місто, де бажано повинен проживати репетитор. Далі пошукова система сайту видасть перелік кандидатур.

У зв’язку з тим таких кандидатів-репетиторів може бути багато, як правило це у великих містах, то з правого боку є ще один, більш докладний фільтр, з додатковими віконцями для пошуку. Це:

  • Рівень репетитора;
  • Стать репетитора;
  • Підготовка чи ні до ЗНО;
  • Заняття онлайн чи ні;
  • Вартість навчання.

Якщо звернути увагу на вартість занять, ціни дуже прийнятні і коливаються в середньому від 30 до 500 грн за 1 годину уроку. На ціну впливає рівень підготовки репетитора, його затребуваність у тому чи іншому місті та наскільки рідкісний предмет навчання.

У зв’язку з війною багато репетиторів перебувають закордоном, як біженці і шукають роботу з репетиторства. Тому, опинившись також за кордоном, не поспішайте шукати онлайн-фахівця в Україні. Зверніться краще спочатку до Асоціації, можливо там дадуть інформацію, що поряд з Вами знаходиться потрібний репетитор.

Асоціація репетиторів України також дає можливість заробляти та завжди готова внести до своєї бази нових репетиторів, які мають необхідні знання для навчання з предметів, які вони досконально знають. Тому вакансії для спеціалістів на майданчику для репетиторів завжди відкриті.

Rating: 5.0/5. From 1 vote.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *