Більшість опитаних українців підтримують формат НМТ, який триває кілька днів

Більшість опитаних українців підтримують формат НМТ, який триває кілька днів 2

Більше двох третин опитаних дорослих українців висловлюються за складання різних предметів у різні дні Формат НМТ у кілька днів підтримує більшість опитаних українців

В українському суспільстві існує виразний запит на покращення формату проведення національного мультипредметного тесту.

Це підтверджують результати дослідження довіри та ставлення до НМТ, яке було проведене Центром дослідження освіти в надзвичайних ситуаціях (KSE Institute).

Зокрема, понад дві третини опитаних дорослих українців (70 %) висловлюються за можливість складання різних предметів у окремі дні.

Також цю позицію поділяє більше половини учнів 11 класів (57 %).

Водночас, питання надання пільг для вступників з територій бойових дій залишається предметом обговорення: приблизно половина респондентів (48 %) виступає за такі пільги, і майже стільки ж (47%) протистоять їм.

Вступ.ОСВІТА.UA в Telegram.

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *