Історична архітектура в готелях міста Львова

Історична архітектура в готелях міста Львова
Історична архітектура в готелях міста Львова

Якщо ви є поціновувачем архітектури, історії та справжніх атмосферних локацій — обовʼязково варто відвідати Львів. Проте, найкращим рішенням буде зупинитися в автентичному готелі з видом на площу Ринок, собор Святого Олександра чи Стрийський парк. Серед багатьох можливих варіантів великий попит має готель Замок Лева. Це унікальне місце, що розташоване в дійсно історичній будівлі 1904 року побудови. Наразі готель пройшов повну реставрацію, хоча й сучасні власники намагалися зберегти максимум історії в кожному елементі інтерʼєру.

Що поєднує в собі історичний готель у Львові?

Як відомо, левова частка гостей Львова їдуть до міста за особливою архітектурою. Тож зупинитися в готелі, існування якого бере початок ще в 1900 роках — справді унікальна подія, що здатна подарувати можливість:

  1. Відчути себе частиною тієї епохи, що давно вже в минулому. Історичні готелі часто знаходяться у відновлених або реставрованих будівлях, які уособлюють особливий вир емоцій.
  2. Стати частиною історичних подій. Багато таких готелів мають багату історію та пов’язані з ними легенди, що додає ще більше шарму та загадковості перебування в таких будівлях.
  3. Отримати вишуканий сервіс, властивий минулій епосі. У таких готелях часто дуже високий рівень обслуговування, для якого характерним є уважність до деталей та прагненням забезпечити гостям найкращі умови перебування.
  4. Спробувати щось нове та незвичне. На відміну від класичних сучасних готелів, історичні пропонують гостям щось незвичне: від можливості користуватися антикварними предметами інтерʼєру до додаткових послуг.
  5. Отримати заряд натхнення, особливо, якщо до вподоби вишукані інтерʼєри. Меблі, декоративні елементи та обробка номерів можуть бути виконані в класичному стилі зі збереження властивих певній епосі рис.

А головне, зупинитися в історичному готелі саме у Львові — можливість справді відчути місто та те, яким воно було раніше. На щастя, вибір таких пропозицій на ринку подобової оренди житла справді вражає.

Які є історичні готелі біля центру міста?

Найбільша кількість архітектурних памʼяток Львова зосереджена саме в центрі поблизу площі Ринок. Тож не є дивиною, що саме в цій зоні можна відшукати справжні історичні перлини. Наприклад, лише у Львові реально зупинитися в готелі, що знаходиться в будівлі датованій XV віком будівництва чи зняти номер у відновленому колишньому банку. 

Також місце знайдеться і для поціновувачів містичних історій та подій. Наприклад, по вулиці Міцкевича є унікальний готель з привидами. За легендою в стінах будівлі поміж гостей блукає душа дівчини, яка трагічно загинула багато років тому та не може відшукати спокій. Проте, й неподалік від площі Ринок не варто ходити вночі, адже за деякими легендами привиди одного з готелів виходять гуляти містом, а в іншому в цей час відбуваються справді містичні події: звуки, тіні, дивні випадковості.

Хоча й готель https://lioncastlehotel.com/ не має нічого спільного з містикою, він є справжньою перлиною вишуканості та естетики в центральній частині Львова. Комфортні номери, виконані в класичному стилі з використанням новаторських рішень, бездоганний сервіс та ювелірна чистота дозволять справді відчути себе королем чи королевою. 

Як обрати історичний готель у Львові?

Обираючи готель з історичним підґрунтям, важливо в пріоритет брати локацію. Зазвичай, в центральній частині міста можна обирати житло будь-де, адже пішки цілком реально дійти до популярних архітектурних памʼяток, ресторанів, магазинів та кафе. Як і мережа громадського транспорту дозволяє зручно дістатися в інші райони міста. Далі все залежить від особистих вподобань, фінансових можливостей та інтересів. Головна перевага Львова — те, що він дуже туристичний. Тож проблем з пошуком житла не виникне навіть в сезон чи святкові дні.

Rating: 5.0/5. From 1 vote.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *