Легендарний бренд Sennelier відкрив магазин в Україні

Sennelier – компания яка була заснована в 1887 роцi у Франції Гюставом Сеннеліер. Компанія спеціалізується на виробництві товарів для творчості та митців. Історія існування бренду налічує більше ніж 135 років.

Перший магазин був відкритий в Парижі на вулиці Вольтера 3 поряд з Академією художніх мистецтв. Магазин є легендарним в своему роді. За фарбами в цей магазин заходили такі митці як Альфред Сіслей, Поль Сезанн, Поль Гоген, Оскар Клод Моне, П’єр Боннар, Хаїм Сутін, Пабло Пікассо, Амадео Модільяні, Василь Кандінський та Сальвадор Далі та інші відомі імпресіоністи. Компанія виготовляє професійні фарби та пензлі для художників: акварельні, акрилові, олійні, темперні та гуашеві фарби, також аксесуари та пензлі. Унікальна палітра фарб налічує понад 500 кольорів високоякісних фарб. Варто відзначити, що за всю свою історію компанії розробила і створила понад 50 унікальних кольорів художніх фарб, які до цього часу вважаються неповторними у своєму виконанні. Серед них такі кольори як «Китайська Помаранчева», «Червона Сеннелієр» та багато інших.

Сьогодні представництво бренду Sennelier офіційно відкрито інтернет-магазин на території Україні.

Асортимент товарів налічує понад 3000 тисячі одиниць товару. Магазин Сеннелієр пропонує знижки, акції та бонусну систему всім своїм клієнтам. Ми співпрацюємо як з роздрібними магазинами, так і з оптовими. Всі товари виготовлені у Франції!

Rating: 5.0/5. From 1 vote.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *