На які види транспортних засобів встановлюються крани-маніпулятори?

Крано-маніпуляторні установки в наші дні давно вже стали доволі сильною конкурентною альтернативою традиційним автомобільним кранам. Дуже часто власникам бізнесів треба обирати автокран або кран маніпулятор купити? Якому виду такої спецтехніки віддати перевагу?

На які види транспортних засобів встановлюються крани-маніпулятори?

Кому може знадобитись замовити та купити кран маніпулятор в Україні?

Крано-маніпуляторні установки (скорочено КМУ, а ще їх називають кран-маніпулятор, гідроманіпулятор, автоманіпулятор) купити може знадобитись тим видам бізнесу, в яких потрібно, як виконувати доставку вантажів, так і підіймати їх на висоту. Таким чином, крано-маніпуляторна установка застосовується в таких видах бізнеса, як:

  • Логістичні перевезення будь-яких товарів
  • Будівництво
  • Житлово-комунальне господарство.

Також спеціальні види КМУ використовуються в лісозаготівельній галузі (на кран-маніпулятор чіпляють не крановий гак, а спеціальний лісовий захват), як евакуатори для автодорожнього сервісу (спеціальні крани-маніпуляторні установки з так званої евакуаторної серії).

За якими характеристиками обирають крани-маніпулятори?

Ключові технічні характеристики, за якими треба обирати будь-яку модель КМУ, такі ж самі, як і у традиційних автомобільних кранів, а саме:

  • Максимальний вантажний момент (добуток максимального вильоту та вантажопідйомності на максимальному вильоті, так званий момент перекидання)
  • Максимальний горизонтальний (ще його називають гідравлічний) виліт
  • Вантажопідйомність на мінімальному та максимальному вильоті стріли
  • Кількість секцій.

На які види транспортних засобів встановлюються крани-маніпулятори?

Також важливий фактор для вибору КМУ – це тип стріли. КМУ бувають тросові та шарнірній. Тросові стріли мають L-подібну форму (стріла дуже схожа на стрілу автокрана), а шарнірні (шарнірно-зчленовані) стріли мають форму букви Z. На кран маніпулятор ціна залежить як від значення ключових технічних характеристик, так і від типу стріли. Тросові КМУ зазвичай мають більші значення максимального гідравлічного вильоту і у багатьох випадках дешевші за шарнірні аналоги.

Для фахівців, які будуть встановлювати КМУ на транспортний засіб (бортовий автомобіль, самоскид, сміттєвоз тощо), також важливо знати вагу КМУ, аби вона відповідала технічним можливостям базової автівки. В базовому транспорті беруть до уваги такі параметри, як:

  • Максимальна повна маса (GVW)
  • Споряджена маса автомобіля.

Місцезнаходження КМУ також має значення – крани-маніпулятори можна ставити як за кабіною базового авто, так і позаду кузова. Розташування КМУ вирішує, які саме вантажно-розвантажувальні роботи зможе робити ця спецтехніка.

Скільки коштує замовити машину з КМУ?

Якщо вам потрібно купити нову вантажівку з КМУ, зверніться на Завод спецтехніки Техкомплект. Тут можна новий вантажний кран маніпулятор купити з Італії або Південної Кореї. Також на виробництві заводу можна виконати монтаж будь-якої КМУ, яку виготовлено в інших країнах (Швеція, Австрія та ін.).

Офіс продажів Техкомплект знаходиться в Києві. Звернувшись до фахівців відділу продажів, ви зможете замовити КМУ з урахуванням особливостей та специфіки вашого бізнесу.

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *