Переваги повербанків з бездротовою зарядкою

Наявність повербанку — необхідність для сучасних користувачів різноманітних гаджетів. Смартфони, планшети, ноутбуки можуть швидко розряджатися через активне використання, перепади температурного режиму чи проблеми із живленням.

Щоб вчасно підживити пристрій, знадобиться розетка та 30–60 хвилин часу. Якщо у вас є повербанк зі стандартом швидкої зарядки, то можна поновити рівень заряду будь-де за 10–15 хвилин.

В асортименті магазинів з’являється все більше бездротових портативних акумуляторів. Користувачі лише нещодавно звикли до бездротової зарядки в смартфонах, як вже з’явилася подібна технологія в повербанках. У статті розглянемо основні переваги таких пристроїв і принцип їхньої роботи.

Як працює бездротовий портативний акумулятор

Моделі з такою технологією можуть заряджати гаджети як за допомогою USB-кабелів, так і використовуючи стандарт бездротової зарядки. У користувача завжди буде зручний альтернативний метод відновлення ємності батареї гаджета.

Здебільшого повербанки такого типу працюють за принципом електромагнітної індукції. Дві котушки, які відіграють ролі приймача та провідника, розташовуються на мінімальній відстані одна від одної. Це дозволяє створити змінний струм для подальшої передачі енергії в акумулятор підключеного смартфона чи планшета.

Для коректного процесу зарядження необхідно, щоб повербанк і кожен підключений девайс підтримували бездротовий стандарт заряду.

Ключові переваги бездротових повербанків

Не знаєте, який різновид портативної батареї краще вибрати? Зібрали кілька основних аргументів за те, щоб купити бездротовий повербанк.

  1. У корпусі пристроїв такого типу найчастіше використовується літій-полімерна батарея, яка надійно захищена від перегрівання під час роботи.
  2. Немає потреби постійно тримати поруч додаткові дроти та перехідники, що економить місце та додає ергономічності. Щоб зарядити свій гаджет, потрібно розташувати його максимально близько до повербанка. Пристрої можна покласти одне на одного або поруч. Такий варіант зарядки додатково захищає роз’єми від передчасного зношення та виходу з ладу.
  3. Сучасні технології дають змогу створити стильні, компактні та неважкі повербанки. Їх зручно брати з собою в подорожі та походи, не відчуваючи зайвого навантаження. Яскраві дисплеї та індикатори доповнюють робочу атмосферу користувача та надають інформацію про стан акумулятора й процес зарядки. Спеціальне покриття корпусу покращує зчеплення зі шкірою рук, на ньому залишається мінімум слідів від пальців. Деякі моделі оснащено спеціальними «фіксаторами», які дозволяють надійно закріпити повербанк на будь-якій поверхні.

Портативні батареї сучасних брендів захищені від перегрівання, перенапруги, коротких замикань. Тому використання зручне, безпечне та практичне.

Rating: 5.0/5. From 1 vote.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *