Реєстр публічних діячів що це?

Реєстр публічних діячів що це?

Реєстр публічних діячів було запущено в роботу завдяки старанням українського центру протидії корупції. Сайт публічних осіб включає відкритий реєстр, де знаходяться дані про фізичні особи, які виступають публічними діячами. Докладніше вивчити цю тему можна за посиланням: https://youcontrol.com.ua/topics/reiestr-publichnykh-osib/.

Що містять у собі короткі та розширені профілі реєстру публічних осіб

Реєстр публічних осіб включає короткі і розширені профілі. Короткий профіль містить у собі такі дані: ПІБ, місце та дату народження, вид діяльності, місця проживання, громадянство, підтверджені місця працевлаштування (вказуються посади) та інші корисні дані. Додатково позначається список пов’язаних фізичних та юридичних осіб, визначається категорія ризику та вказується майнова декларація.

Розширений профіль містить раніше оприлюднену інформацію: наявність судимостей, кримінальних справ, перебування в розшуку, використання міжнаціональних санкцій, причетність до криміналу і корупції. Крім того, до складу розширеного профілю входять дані щодо бізнесу публічної особи, її статки та активи, зв’язки з іншими громадськими діячами тощо.

Функціональні можливості реєстру публічних осіб

Публічні особи України включені до Реєстру національних громадських діячів, який пропонує скористатися такими можливостями:

  • система пошуку;
  • розслідування/аналітика/глибоке досьє;
  • візуальне подання інформації щодо декларацій;
  • оцінка ризику необґрунтованості наявних активів;
  • громадські зв’язки.

Реєстр публічних діячів допомагає знаходити не тільки публічних осіб, але й пов’язаних з ними фізичними та юридичними особами в режимі онлайн. Система здатна швидко підготувати та видати готове для вивчення досьє, в якому будуть знаходитись усі дані, що мають документальне підтвердження. Відмінною особливістю системи є те, що вона проводить глибокі розслідування і надає вичерпну аналітику щодо найвпливовіших громадських діячів.

Громадські діячі України подають понад 4000 електронних декларацій, які включають дані щодо доходів і витрат. Функціональні особливості системи дають змогу виконати докладний аналіз даних та виявити факти необґрунтованих доходів. Для ще більшої зручності користувачів система надає основну інформацію з декларацій у візуалізованому вигляді.

Система здатна самостійно вибудовувати схеми зв’язків від публічної особи, виявляючи його родичів, зв’язаних з ним ділових партнерів та юридичних осіб. Для доступного сприйняття, інформація видається у зручному табличному та наочному вигляді.

Скориставшись можливостями системи YouControl, ви зможете оцінити переваги цієї системи. У порівнянні з реєстром публічних діячів, YouControl надає можливість швидко звертатися до сотень офіційних реєстрів та джерел інформації, миттєво надаючи всі необхідні дані у форматі зручного досьє. Завдяки YouControl ви зможете заощадити багато сил та часу, адже докладне досьє з усією необхідною інформацією формується в автоматичному режимі протягом кількох секунд.

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *